Warszawa Mokotów ul. Białej Koniczyny

Cristal Park Residence

Inwestycja:

  • Mieszkania: 5 pokoi.
  • Wielkość mieszkań: od 86 do 198 m2
  • Ilość pięter: 2
  • Ukończenie: gotowe
  • Cena: od 3.287.000 zł

LOKALIZACJA INWESTYCJI:

Cristal Park Residence powstał w prestiżowej części Mokotowa, łącząc wszelkie zalety jakie niesie ze sobą serce europejskiej metropolii, z kameralną atmosferą inspirującą do spacerów i odpoczynku wsród zieleni.

Inwestycja zlokalizowana jest w malowniczym zakątku, sąsiadującym z ul. Pory oraz znajdującą się opodal aleją Generała Sikorskiego.
W bliskim otoczeniu inwestycji znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola czy galerie handlowe, a dogodne położenie zapewnia wygodną komunikację z centrum Warszawy, do przystanku autobusowego mamy 350m

OPIS: 

To inwestycja unikatowa w każdym detalu, znajdująca się przy ul. Białej Koniczyny. To wyjątkowe miejsce dla każdego, kto poszukuje luksusowego standardu życia, gdzie przestrzeń i natura idą w parze z bliskością i wygodną komunikacją z centrum Warszawy.

II etap inwestycji Cristal Park – wille miejskie – to unikatowe apartamenty zaprojektowane dla tych, którzy oczekują ponadstandardowych przestrzeni oraz atmosfery intymności. Do dyspozycji mieszkańców znajdują się cztery kameralne budynki: Onyx Villa, Topaz Villa, Amethyst Villa oraz Beryl Villa, w których zaprojektowano luksusowe apartamenty.

Dla każdego z mieszkańców przygotowano wyjątkową przestrzeń dla relaksu i odpoczynku (ogrody zewnętrzne, zielone tarasy na dachach oraz przestronne loggie). Każdy z apartamentów ma możliwość odbioru w modelu Open Plan, umożliwiającym indywidualną aranżację i dostosowanie układu wnętrz. Wille miejskie Cristal Park Residence to doskonałe rozwiązanie łączące w sobie wygodę życia w apartamencie z walorami jakie oferuje własny dom.

Zalety Inwestycji:
Całodobowa ochrona i monitoring

Apartament wyposażony jest w drzwi i okna antywłamaniowe

Usługi concierge

Przygotowanie lokali pod inteligentne systemy smart home (dostępne w opcjach dodatkowych)

Obiekt został wyposażony w nowoczesne cichobieżne windy

Ponadstandardowe miejsca parkingowe dla właścicieli i ich gości.

Apartamenty wyposażono w nowoczesne systemy rekuperacji i oczyszczania (Smog Free) zapewniające świeże powietrze i optymalną temperaturę.

W salonach grzejniki kanałowe podłogowe

Klimatyzacja

Stolarka okienna drewniana, z drewna egzotycznego meranti