dawidy bankowe

DOM POD MIASTEM

Domy pod Warszawą - nowe osiedle

Wygodne, świetne dla rodziny domy zamiast mieszkania w Warszawie. Każdy dom z ogrodem i miejscem na dwa auta.

Domy idealne dla rodziny, która ma dosyć hałasu miasta, ale potrzebuje szybko i często jeździć do Stolicy jednocześnie potrzebuje mieć nieco swojej przestrzeni.

powierzchnia domu:

125 m2 – 130 m2

POWIERZCHNIA ogrodu:

62 M2 – 219 M2

liczba pokoi:

4

oddanie inwestycji:

IV kw. 2023

Domy

Osiedle ARIA to kameralne, zamknięte osiedle domów szeregowych zlokalizowane w Dawidach Bankowych, u zbiegu ulic Kwiatów Polnych i Starzyńskiego. Jest to już siódme realizowane przez dewelopera osiedle.

Segmenty posiadać będą powierzchnię od 125 m2 do 130m2, na którą składać się będą między innymi kuchnia, użytkowy salon, trzy sypialnie oraz otwarta przestrzeń na poddaszu pozwalająca na wygospodarowanie łazienki, bawialni, gabinetu oraz mini siłowni.

Dodatkowo, każdy dom będzie sprzedawany wraz z prywatnym ogródkiem o pow. od ok 62 m2 do nawet 219 m2 oraz dwoma miejscami parkingowymi.

Na terenie osiedla planowana jest również wewnętrzna strefa zieleni o powierzchni ok 913 m2, przeznaczona do wyłącznego użytku mieszkańców osiedla.

Łącznie osiedle składać się będzie z 30 segmentów budowanych w dwóch etapach.

Planowane oddanie do użytku etapu 1 inwestycji to 4 kwartał 2023 roku.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Miejsce to pozwala na korzystanie z uroków podmiejskiego spokoju, zachowując korzyści wynikające z bliskości infrastruktury miasta. W odległości ok 2 km od osiedla znajdziemy malownicze Jezioro Zgorzała, boisko piłkarskie, a w odległości poniżej 1 km kluby jeździeckie oraz basen.

Dojazd do Warszawy do centrum handlowego Galeria Mokotów zajmuje mniej niż 15 minut. Szybko dostaniemy się stąd także do kolejki SKM i pociągiem w dalsze dzielnice Warszawy. Również blisko mamy las Kabacki, czy dla osób podróżujących samolotem dojazd na lotnisko.

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

rzut pomieszczeń domy w Dawidach Bankowych

KUPUJĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media