Warszawa mokotów

Blu Residence

BLU Residence Apartamenty na sprzedaż na Mokotowie

Apartamentowiec jest już gotowy, a sprzedawane apartamenty są w dwóch wersjach: do wprowadzenia się, albo przygotowane do wykończenia wnętrza (wnętrze również możemy wykończyć – zgodnie z Państwa gustem)

Bryła budynku została zaprojektowana w oparciu o trzy główne założenia: prostotę, funkcjonalność i stylowy design. Wyraża ona ład i harmonię, które definiują tożsamość tego rejonu stolicy. Projekt, opracowany przez pracownię architektoniczną BRIC, zakłada m.in. spore powierzchnie przeszkleń, nie zatrzymujących światła wpadającego do apartamentów, a zarazem podkreśla rezydencjonalny charakter apartamentowca.

Budynek składa się z dwóch skrzydeł. W budynku są m.in. wysokociśnieniowe, warstwowe i termoutwardzalne laminaty czy balustrady ze szkła i stali, zaprojektowane na indywidualne zamówienie. Dbałość o detale oraz przewidziane w projekcie najwyższej klasy materiały zapewniają czystość architektoniczną całej inwestycji. Mimo, iż budynek to tylko trzy kondygnacje będziecie Państwo mieli do dyspozycji windy. ZAPRASZAMY – NIE BOIMY SIĘ PORÓWNAŃ! 

powierzchnie:

39 m2 – 120 m2

miejsca postojowe:

garaż podziemny

liczba pokoi:

2-4

oddanie inwestycji:

oddana do użytkowania

Apartamenty Blu Residence

Apartamenty są obsługiwane przez system Smart Home, który pozwala na integrację wielu urządzeń w apartamencie.  Zamontowane są trzyszybowe aluminiowe okna w systemie MB-86 SI – w którym zastosowano materiał o doskonałej izolacyjności termicznej, zapewniający od 0,92 W/(m2K) a dodatkowo, jego wykorzystanie pozwoliło osiągnąć maksymalną powierzchnię okien sprawiając, że w Państwa apartamencie będzie mnóstwo słońca.

 Każdy z apartamentów jest wyposażony w wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe marki Dierre z doszczelniającym automatycznym progiem opadowym, który chroni przed przepływem powietrza i nie dopuszcza do przenikania światła.

 

  • APARTAMENT SPRZEDAWANY JEST W STANIE DEWELOPERSKIM, LUB WYKOŃCZONY POD KLUCZ

Ekologia w Inwestycji

Inwestycja zrealizowana została  z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Architekci zastosowali tu zasadę, że na komfort i jakość życia ma wpływ dostępność zielonych przestrzeni. Nie tylko poprawiają one jakość powietrza, ale wpływają również na nastrój i zachęcają do aktywności. Dlatego ponad 50% obszarów zielonych stanowi powierzchnia biologicznie czynna.

W budynku zachowany zostanie naturalny obieg wody deszczowej, która nie będzie trafiała do sieci miejskiej, lecz wnikać będzie w grunt, zapewniając odpowiednie nawodnienie roślinności. Do gromadzenia ewentualnego nadmiaru deszczówki posłuży zbiornik retencyjny. W całej inwestycji zainstalowano antysmogowe filtry węglowe, które zapewnią skuteczną ochronę (do 98%) przed cząstkami pyłu PM10. Dbałość o ekologiczny wymiar apartamentów podkreśla również fakt, iż budynek wyposażono w ogniwa fotowoltaiczne. Pozwoli to, razem z energooszczędnym oświetleniem ledowym, obniżyć koszt energii elektrycznej za części wspólne. Dodatkowo, co również istotne garaż podziemny budynku wyposażono w dwie stacje ładowania samochodów elektrycznych, z możliwością instalacji większej liczby stacji w przyszłości.

KUPUJĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Vanilla Home
  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media