Warszawa mokotów

Blu Residence

Inwestycja Na Dolnym Mokotowie

Blu Residence to jeden budynek oddany już do użytkowania, a lokale gotowe są już do odbioru. Mamy jeszcze kilka mieszkań na sprzedaż.

Bryła budynku została zaprojektowana w oparciu o trzy główne założenia: prostotę, funkcjonalność i stylowy design. Wyraża ona ład i harmonię, które definiują tożsamość tego rejonu stolicy. Projekt, opracowany przez pracownię architektoniczną BRIC, zakłada m.in. spore powierzchnie przeszkleń, które będą wpływać na nasłonecznienie apartamentów, a zarazem podkreślać rezydencjonalny charakter obiektu.

Budynek składa się z dwóch skrzydeł – południowego i wschodniego. W skrzydle południowym, stanowiącym pierzeję ulicy Bluszczańskiej, zaplanowano przestrzeń dla lokali usługowych, reprezentacyjne i przestronne wejście do budynku oraz bezpieczny wjazd do garażu podziemnego. Na pierwszym i drugim piętrze funkcjonują przestronne zielone tarasy, wykonane w oparciu o mrozoodporną technologię. W budynku są m.in. wysokociśnieniowe, warstwowe i termoutwardzalne laminaty czy balustrady ze szkła i stali, zaprojektowane na indywidualne zamówienie. Dbałość o detale oraz przewidziane w projekcie najwyższej klasy materiały zapewniają czystość architektoniczną całej inwestycji. Mimo, iż budynek to tylko trzy kondygnacje będziecie Państwo mieli do dyspozycji windy.

blue residence mieszkania

Apartamenty Blu Residence

Apartamenty są obsługiwane przez system Smart Home, który pozwala na integrację wielu urządzeń w apartamencie.  Zamontowane są trzyszybowe aluminiowe okna w systemie MB-86 SI – w którym zastosowano materiał o doskonałej izolacyjności termicznej, zapewniający od 0,92 W/(m2K). Dodatkowo, jego wykorzystanie pozwoliło osiągnąć maksymalną powierzchnię okien sprawiając, że w Państwa apartamencie będzie mnóstwo słońca.

Każdy z apartamentów jest wyposażony w wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe marki Dierre, z doszczelniającym automatycznym progiem opadowym, który chroni przed przepływem powietrza i nie dopuszcza do przenikania światła.

 

  • APARTAMENT SPRZEDAWANY JEST W STANIE DEWELOPERSKIM, ALE MOŻEMY WYKOŃCZYĆ GO DLA PAŃSTWA POD KLUCZ. 

GOTOWY APARTAMENT, RÓWNIEŻ NA ŻYCZENIE Z KLIMATYZACJĄ – PROJEKT I WYKONANIE DO PAŃSTWA AKCEPTACJI.

Ekologia w Inwestycji

Inwestycja zrealizowana została  z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Architekci zastosowali tu zasadę, że na komfort i jakość życia ma wpływ dostępność zielonych przestrzeni. Nie tylko poprawiają one jakość powietrza, ale wpływają również na nastrój i zachęcają do aktywności. Dlatego ponad 50% obszarów zielonych stanowi powierzchnia biologicznie czynna.

W budynku zachowany zostanie naturalny obieg wody deszczowej, która nie będzie trafiała do sieci miejskiej, lecz wnikać będzie w grunt, zapewniając odpowiednie nawodnienie roślinności. Do gromadzenia ewentualnego nadmiaru deszczówki posłuży zbiornik retencyjny. W całej inwestycji zainstalowano antysmogowe filtry węglowe, które zapewnią skuteczną ochronę (do 98%) przed cząstkami pyłu PM10. Dbałość o ekologiczny wymiar apartamentów podkreśla również fakt, iż budynek wyposażono w ogniwa fotowoltaiczne. Pozwoli to, razem z energooszczędnym oświetleniem ledowym, obniżyć koszt energii elektrycznej za części wspólne. Dodatkowo, co również istotne garaż podziemny budynku wyposażono w dwie stacje ładowania samochodów elektrycznych, z możliwością instalacji większej liczby stacji w przyszłości.

Proponujemy następujące mieszkania:

Dostępne jest więcej mieszkań w tej inwestycji, zapraszamy Państwa do kontaktu: 

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.***

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000
  • WhatsApp: +48792233000

social media