BOBROWIEC

Domy blisko lasu

KAMERALNE OSIEDLE
Domy szyte na miarę

Proponujemy tutaj podwarszawską zieloną enklawę ciszy, piękną zieloną okolicę w której swoje domy buduje Pani Architekt. Domy wygodne, zaprojektowane jak dla siebie dla miłośników zieleni, ale blisko Warszawy.

DOM PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

powierzchnia domu:

154 – 161 m2

POWIERZCHNIA

działki:350 M2 – 406 M2

liczba pokoi:

4 – 6

oddanie inwestycji:

I-II kw 2024

Domy

Domy w zabudowie bliźniaczej powstają na działkach ok 400 m2. Każdy lokal połączony jest garażem z sąsiadem, a nad garażem mamy taras lub możemy zabudować powierzchnię pod kolejny pokój lub ogród zimowy. 

Okna w pokojach są duże, trzyszybowe, z możliwością montażu okien przesuwnych co może być ciekawą propozycją do salonu, jeśli chcą Państwo mieć w salonie panoramiczne okno łączące pomieszczenia z tarasem i ogrodem. 

Dół to salon z kuchnią (jako otwarta powierzchnia lub można oddzielić ją od salonu. Tutaj znajdziemy też jadalnię, duży salon oraz ogród zimowy. Ogród zimowy można zaadoptować na dodatkowy gabinet na parterze. Obok umiejscowiono łazienkę z prysznicem oraz pomieszczenie techniczne i garaż.

Natomiast góra to sypialnie, duża łazienka oraz sypialnia – master bedroom z własną łazienką i garderobą. 

Dom budowany jest z porothermu, ma nieużytkowe poddasze, gdzie można wygospodarować sporo miejsca na dodatkowe pomieszczenie.  W pokojach kaloryfery. Ogrzewanie piecem gazowym.

Media dostępne to prąd, woda miejska, gaz, kanalizacja. Na życzenie można w domu zainstalować ogrzewanie podłogowe, pompę ciepła, fotowoltaikę i klimatyzację.

MOŻEMY TAKŻE PRZYGOTOWAĆ DOM URZĄDZONY WEWNĄTRZ, ŁĄCZNIE Z MEBLAMI. DO TEGO MOŻEMY ZAPROJEKTOWAĆ I URZĄDZIĆ OGRÓD.

Lokalizacja

Okolica Bobrowca jest zielona, szkoła niedaleko (1,7km), przedszkole, sklepy, przystanek autobusu miejskiego 737 (autobus jeździ do Metro Stokłosy), L5. Należy tu dodać, że odkąd otworzyli nową trasę S7 można dostać się do Warszawy bez konieczności stania  w korku na ul. Puławskiej. Mamy bezpośredni wjazd na trasę, ale trasa jest na tyle daleko, że nie słychać jej z domu, ani nie widać. Widać za to las.

W pobliżu jest stadnina koni, fitness klub i basen. 

To zdecydowanie zielona okolica, na wzór niedaleko położonej Magdalenki.  Otulina Warszawskiego Obszaru Chronionego, okoliczne lasy, z Górkami Szymona, znanymi w okolicy z miejsca do wypoczynku, to mnóstwo miejsc na spacery czy wycieczki rowerowe.

 

 

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

Dom Bobrowiec pod Warszawą na sprzedaż rzut pomieszczeń
Dom Bobrowiec pod Warszawą na sprzedaż rzut pomieszczeń

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

KUPUJĄ PAŃSTWO DOM OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media