Bąkówka - 8 km Piaseczno

Osiedle Czarowna

Trzy typy domów na sprzedaż pod Piasecznem.

Osiedle Czarowna to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej o nowoczesnej architekturze, wykonanych z myślą o mieszkańcach ceniących energooszczędność, ciszę, bezpieczeństwo oraz estetykę otoczenia. Doskonałym atutem osiedla jest jego usytuowanie pod względem komunikacyjnym.

Budynki wykonaliśmy w zgodzie z najnowocześniejszymi technologiami i z wykorzystaniem ekologicznych materiałów. Wyróżniają się trwałością, bardzo dobrą izolacją termiczną oraz akustyczną. Wybraliśmy dla Państwa tradycyjne fundamenty, stropy żelbetowe oraz terriva, dach skośny pokryty został blachą panelową na rąbek a ściany zewnętrze i konstrukcje powstały z cegieł ceramicznych. W domach na parterze i na piętrze będą Państwo mieć ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła, instalacją pod rekuperację oraz instalacją pod fotowoltaikę.

Zalety inwestycji

Kameralny charakter – Inwestycja zlokalizowana jest w cichej oraz bardzo bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie rozległych pół, łąk, zalesień i zabudowy jednorodzinnej.

Duże działki – Każdy dom wybudowany jest na działce o powierzchni od 475 m2 do 600m2. Z każdego domu z salonu jest wyjście na taras wykonany z betonowych płyt tarasowych. Przed wjazdem do garażu pozostawiono dużo miejsca, aby zaparkować drugi samochód.

Ekologia i oszczędność – Domy wyposażone są w ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła, przygotowaną instalację pod fotowoltaikę oraz rekuperację.

Smart-Home – System zapewni nam możliwość sterowania z poziomu telefonu, oświetleniem, ogrzewaniem, bramą garażową, bramą wjazdową, roletami oraz innymi elementami wyposażenia domu.

Praktyczne udogodnienia – Zostanie rozprowadzona instalacja alarmowa, teletechniczna z możliwością podłączenia internetu światłowodowego.

Funkcjonalne wnętrza – W domu została wydzielona strefa dzienna z przestronnym salonem, kuchnią i jadalnią, łazienką oraz gabinetem lub pokojem gościnnym na parterze. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie, pralnia oraz łazienka. Każdy dom posiada garaż oraz pomieszczenie techniczne.

Lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja w miejscowości Bąkówka, w odległości 8 km od Piaseczna, 29km od centrum Warszawy. Lokalizacja naszych domów gwarantuje bezproblemową komunikację z Warszawą. Dodatkowym atutem jest bliskość trasy komunikacyjnej „Puławska bis” oraz Alei Krakowskiej, która prowadzi do dróg S7 i S8. Obok osiedla znajduje się również przystanek linii autobusowej 727, która dojeżdża bezpośrednio do Warszawy. W odległości ok. 3 km znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia oraz poczta. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej okolicy, tuż obok osiedla znajdują się stawy, las, dzięki którym możesz cieszyć się urokami przyrody, a jednocześnie bliskością miasta.

Trzy typy domów do wyboru:

DOM TYP 1

Czarowna

DOM TYP 2

DOM TYP 3

Powyższe domy są proponowanymi, w inwestycji możemy zaproponować jeszcze inne. Zapraszamy Państwa do kontaktu: 

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media