kruszew - 8 km tarczyn

Owocowe Zacisze

Wybierz dom, który już na zawsze odmieni Twoje życie. Domy których projekt został dobrze przemyślany to parterowa przestrzeń dla rodziny. Salon z kominkiem, kuchnia (którą można swobodnie oddzielić od salonu, jeśli otwarta przestrzeń nie jest tym co Państwo lubicie. Do tego małe WC – wszystko w części dziennej domu, gdzie przyjmować będą Państwo gości. Druga część to część gdzie przygotowane zostały sypialnie i duża widna łazienka. Każdy dom to 101m2 powierzchni netto.

Wokół domu można zaplanować duży taras okalający np dwie ściany domu, na który wyjdziemy z poszczególnych pokoi. Taras można też podzielić, bo czemu nie – taras dzienny i dla gości i drugi taras – bardziej intymny, gdzie można będzie wypocząć na leżaku w ciszy.

Nasze domy budujemy z najwyższej jakości materiałów. Dajemy Państwu do wyboru – Porotherm, lub bloczki H+H. Trzyszybowe okna natomiast będą spełniać wysokie standardy, bo prawidłowa termoizolacja to ważny czynnik wpływający na komfort codziennego życia. Dodatkowo kolorystykę okien czy drzwi, wykończenie możemy dopasować do Państwa oczekiwań.

Państwa nowy dom będzie wyposażony w piec z zasobnikiem, kaloryfery – lub jeśli zadecydujecie – położymy ogrzewanie podłogowe na całości. Zapewnimy także możliwość instalacji paneli fotowoltaicznych, które mogą zmniejszyć miesięczne koszty utrzymania. Również własna studnia napewno koszty te ograniczy.

Z zewnątrz wykończymy eleganckim białym tynkiem.

A co jeśli potrzebują Państwo garażu? Żaden problem – dom zaprojektowany jest tak, aby w razie potrzeby móc dobudować także garaż lub wiatę garażową.

Zalety inwestycji

Żyj i pracuj na codzień w miejscu, gdzie wypoczynek i praca w połączeniu z czystym powietrzem

i zielonym sąsiedztwem zapewni zdrowie, spokój i szczęście Twojej Rodzinie

Życie to często sztuka poszukiwania kompromisów, zwykle musimy z czegoś zrezygnować. Wiele jesteśmy w stanie zapłacić za możliwość złapania chwili relaksu na świeżym powietrzu, gdzie uwolnimy się od narastającego stresu i biegu dnia codziennego. Ale prawie zawsze poświęcić musimy czas na dojazd. Czas, którego choć wszyscy mamy tyle samo, zawsze nam go brakuje. Pomyśl, jak mogłoby zmienić się Twoje życie, gdyby Twój dom otaczał piękny i duży ogród, tuż za rogiem płynęłaby urocza rzeka, a całą okolica wpisana byłaby w bujną i gęstą zieleń, będącą synonimem wypoczynku. W takim miejscu odpoczynek to ciągły stan, którego praca stanowi jedynie przyjemne przerywniki.

Lokalizacja

ŻYJ I PRACUJ NA CODZIEŃ W MIEJSCU, GDZIE WYPOCZYNEK I PRACA W POŁĄCZENIU Z CZYSTYM POWIETRZEM I ZIELONYM SĄSIEDZTWEM ZAPEWNI ZDROWIE, SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE TWOJEJ RODZINIE.

 • Piękna zielona okolica, otoczenie lasów,
 • Blisko rzeka – a nawet dwie!
 • Szlaki rowerowe, wzdłuż lasów i stawów
 • Sady owocowe, wiosną mamy piękne kwiaty,
 • a jesienią zapach dojrzałych jabłek
 • Szkoła podstawowa 300m
 • Sklep 700m
 • Wygodny dojazd do miasta
 • Termy, baseny w Mszczonowie
 • Restauracje i kawiarnie w Tarczynie czy Grójcu

Domy:

DOM

KRUSZEW domy

DOM TYP 2

Powyższe domy są proponowanymi, w inwestycji możemy zaproponować jeszcze inne. Zapraszamy Państwa do kontaktu: 

 • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
 • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
 • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
 • tel. +48 792 233 000

social media

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.