falenty nowe - pod raszynem

falenty home

WYGODNE OSIEDLE SEGMENTÓW – zamieńmy mieszkanie na własny dom

Zamknięte osiedle, proste eleganckie bryły domów, które jednocześnie gwarantują ekonomiczne zużycie energii czyli zmniejszają koszty użytkowania. Przed każdym lokalem zaplanowano dwa miejsca postojowe – z możliwością ich zadaszenia.

Stolarka okienna i wykończenie w kolorze drewna, w połączeniu z zadaszeniem miejsca postojowego wykonanego w drewnie będzie harmonizować z zielenią, z naturą, która tak pozytywnie wpływa na nasze życie. Wybierając możliwość spędzania wieczorów z rodziną we własnym domu z ogrodem wybierzecie Państwo zdrowie i relaks bliżej natury.

domy

 • Każdy lokal został przygotowany tak, aby Państwu było w nim wygodnie i aby spełniał oczekiwania osób, które potrzebują zieleni, aby wypocząć, miejsca w domu, gdzie zmieszczą mnóstwo rzeczy, pokoi ustawnych, aby każdemu członkowi rodziny było wygodnie, oraz jednocześnie o bryle prostej, przygotowanej tak, aby użytkowanie domu było ekonomiczne, bez strat związanych z konstrukcją budynku. Ogrzewać będą Państwo swój dom pompą ciepła, a na podłogach zapewnimy ogrzewanie podłogowe. W oknach zainstalujemy nawiewniki.

  Parter to salon z jadalnią, gdzie oddzielona została kuchnia – tak więc jeśli wolą Państwo kuchnię nie połączoną z salonem – możemy zostawić ją oddzielną. Jeśli natomiast zależy Państwu na jednej otwartej przestrzeni – możemy pozbyć się ścianki i zrobić jedną przestrzeń.

  Na parterze też mamy łazienkę lub WC (w zależności od wybranego segmentu), oddzielny przedsionek z wydzieloną garderobą.

  Piętro to część przeznaczona na odpoczynek lub naukę. Tutaj zaprojektowaliśmy sypialnie, łazienki (jedna w standardzie, ale można wydzielić dwie np. do sypialni master i oddzielne do pokojów dzieci).

  Dodatkowo mamy poddasze – przygotowane na dwa lub jeden dodatkowy pokój – czy to pracownię, czy pokój kinowy, czy pokój zabaw dla dzieci. W zależności od segmentu będzie to jedno lub dwa pomieszczenia do wykorzystania (na tym poziomie mamy do dyspozycji cztery okna połaciowe).

ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI: 31.12.2023 r.

Okolica

Lokalizacja inwestycji to połączenie wypoczynku wśród zieleni, dostępu do uroczych miejsc jak Stawy Raszyńskie – czyli podwarszawskie Mazury, gdzie będą Państwo wypoczywać nad wodą, gdzie po pracy z rodziną spędzić będzie można nieco czasu na spacerze np. w parku im. Magdaleny Abakanowicz czy podziwiać okolice z wieży obserwacyjnej, a dla miłośników wędkarstwa w pobliżu także staw do łowienia ryb, gdzie w ramach krótkiej wycieczki po okolicy można wybrać się np. rowerem.

Mamy tutaj także możliwość treningów w siodle, w pobliskiej stadninie koni, gdzie dojść można piechotą w zaledwie 10 minut.

Stadnina to także zajęcia nauki jazdy dla dorosłych i dzieci, to możliwość treningów sportowych a także zajęć i spotkań z tymi pięknymi zwierzętami dla dzieci.

Centrum Sportu Raszyn – z basenami i innymi atrakcjami dla dzieci i młodzieży, także saunami, siłownią, miejscami rekreacji i wypoczynku to zaledwie 10 minut autem lub niewiele więcej rowerem.

Kort do squasha – Łady – 2,4km – z możliwością rezerwacji kortu, skorzystania z sauny, zajęć jogi, porad trenera personalnego.

Dojazd

 • Szybki dojazd do Warszawy sprawia, że jest to niezwykle atrakcyjna lokalizacja. Dzięki trasie S8 dojazd do centrum Warszawy zajmie nam zaledwie 25 minut. Możemy też łatwo dostać się na obwodnicę Warszawy czy też przel al. Krakowską, czy też od jesieni wjazd Zamienie. W pobliżu osiedla znajdziemy gminny żłobek, przedszkole i szkołę podstawową. Dojazd do centrum handlowego w Jankach to 10 minut jazdy samochodem.

  Jeśli będą chcieli Państwo skorzystać z komunikacji ZTM mamy ok 900m przystanek autobusów 706 (jadący przez Janki do P+R al. Krakowska (Warszawa Włochy), gdzie dostaniemy się w zaledwie 15 minut) oraz nocnego N88, lub 600m od osiedla przystanek linii L1 – którą dojedziemy do Piaseczna, Lesznowoli, Magdalenki czy Janek

   

DOMY NA SPRZEDAŻ Falenty

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Powyższe domy są proponowanymi, w inwestycji możemy zaproponować jeszcze inne. Zapraszamy Państwa do kontaktu: 

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

 • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
 • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
 • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
 • tel. +48 792 233 000

social media