Warszawa mokotów

Holm House 3

Inwestycja Na Mokotowie - ksawerów

Osiedle na którym proponujemy mieszkania na sprzedaż, gdzie inwestycja ma być oddana w III kw.2022r, ulokowane jest między ulicami Domaniewską i Zdziechowskiego, pod adresem Zdziechowskiego 11, niedaleko Galerii Mokotów i dwóch stacji metra. To sprawia, że zapewnia komfort i miłośnikom miejskiego ruchu, i pracownikom pobliskiego centrum biznesowego, i rodzinom poszukującym przestrzeni rekreacyjnej, a przede wszystkim tym, którzy doceniają ponadczasową jakość.

Domy kolejnych etapów osiedla Holm House budują porządek elewacji frontowych przy ulicy Zdziechowskiego i ładnie uzupełniają linię zabudowy Domaniewskiej. Zaprojektowane są z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, takich, które nie tylko dobrze wyglądają, gdy są nowe, ale których dyskretny urok będzie aktualny również po upływie czasu.

Trzeci etap osiedla Holm House wpasowany jest w przemyślaną i dobrze zaprojektowaną całość. Osiedle strukturą nawiązuje do uznanych przez mieszkańców Warszawy cech dzielnicy: kameralności i wielkomiejskości. Z jednej strony urzeka ciekawie zaprojektowanymi, zielonymi terenami między budynkami, z drugiej mądrze urządza dostępną w tym miejscu przestrzeń.

Holm House3

Więcej informacji, standard

Cała inwestycja to 700 mieszkań, z czego 213 mieszkań w tym etapie, którego zakończenie zaplanowano na III kwartał 2022 roku. 

Obecny etap to dwa budynki – 8 i 11 piętrowy. Mamy wewnętrzne dziedzińce i strefa relaksu przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców, plac zabaw dla najmłodszych, z bezpiecznych, atestowanych materiałów, dwukondygnacyjny garaż z komórkami i boksami rowerowymi, lokale usługowe na parterze.

Całość to projekt pracowni Mąka Sojka Architekci

STANDARD WYKOŃCZENIA​

wysokiej klasy drewniana stolarka okienna

czyste powietrze w mieszkaniach dzięki okiennym nawiewnikom antysmogowym, wyposażonym w filtry pyłów i alergenów

elegancka, wysokiej jakości elewacja frontowa z elementami szkła

wysokość mieszkań ok. 2,7 m

każde mieszkanie wyposażone w balkon, loggię lub taras

ogródki z ażurowym lub naturalnym ogrodzeniem z zieleni.

 

Udogodnienia

 • całodobowa ochrona

 • myjnia rowerowa w garażu

 • schowek na przesyłki kurierskie w pomieszczeniu ochrony

 • stojaki rowerowe na patio

 • wieszaki rowerowe w garażu

 • gniazda elektryczne w garażach, np. do odkurzania samochodów

 • konkurencyjna cena energii dla mieszkańców dzięki specjalnej umowie dewelopera z dostawcą.

Proponujemy następujące mieszkania:

Dostępne jest więcej mieszkań w tej inwestycji, zapraszamy Państwa do kontaktu: 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.***

 • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
 • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
 • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
 • tel. +48 792 233 000

social media