WARSZAWA Ursynów

domy z tarasem na dachu

Jeziorki Residence
Duże gotowe domy na zielonym Ursynowie

Nowo budowane kameralne osiedle domów z widokiem na gwiazdy z tarasów na dachach i dużymi salonami gdzie panoramiczne okna łączą dom z ogrodem. A ogród też nie jest mały. Działki już od 330 m2 do prawie 600 m2.  Teraz mamy dla Państwa gotowe dwa domy.

powierzchnia domu:

254 m2 – 267 m2

POWIERZCHNIA działki:

310 M2 – 566 M2

liczba pokoi:

6

oddanie inwestycji:

gotowe

Domy

Nasza propozycja to znakomicie zaprojektowane domy w sercu zielonego Ursynowa. Domy to osiedle dziewięciu budynków w zabudowie bliźniaczej czyli mamy do dyspozycji osiemnaście domów. Budowane są w kilku etapach. Obecnie do dyspozycji zostały nam dwa domy.

Dom to trzy kondygnacje z czego parter to ogromny salon w formie otwartej przestrzeni. Salon narożnym panoramicznym oknem łączy się z tarasem w ogrodzie. W salonie możemy zainstalować kominek (co nie jest standardem w obecnie dostępnych inwestycjach). Można też open space zmienić dzieląc przestrzeń na dodatkowy gabinet na parterze. 

Piętro to sypialnie z łazienkami i garderobą. Kolejne piętro to sypialnie – bo w budynku mamy sześć pokoi i można siódmy wygospodarować! Na ostatniej kondygnacji z sypialni mamy wyjście na duży taras, gdzie widok na pewno jest tym, co wyróżnia inwestycję.

W budynkach mamy wszystkie media, ogrzewanie gazowe. Ogrzewanie podłogowe plus kaloryfery. Gotowe tarasy powinny się Państwu spodobać. 

Lokalizacja

Zielona część Ursynowa to przede wszystkim niska zabudowa jednorodzinna, łąki, pola i Las Kabacki. Mamy miejsce na spacery. Komunikację autobusową, drogi – ul. Puławską do której z ulicy Jeziorki gdzie ulokowane zostało osiedle dojedziemy ul . Baletową. Tędy też dojedziemy do węzła trasy S7 i tu tuż szybko dotrzemy na lotnisko i do centrum Warszawy. W pobliżu także stacja PKP – Warszawa Dawidy, skąd dojedziemy do centrum Warszawy (I strefa). Miasto planuje uruchomienie SKM na tej trasie.

Także w najbliższej okolicy mamy szkołę i przedszkola, sklepy (chociaż nie pod samymi oknami), basen, klub fitness, Mc Donalds’a oraz restaurację American House. 

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

rzut pomieszczeń dom na sprzedaż Warszawa Ursynów
osiedle dużych domów, Ursynów, gotowe domy

Wykończenie wnętrz – projekty

KUPUJĄ PAŃSTWO DOM OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media

Dodaj komentarz