Józefosław

Wygodne domy dla rodziny

Willa Wrzos II
Praktyczne i wygodne domy w środku miasta.

Osiedle domów w lokalizacji, gdzie dosłownie wszystko jest pod ręką: szkoła, sklepy, basen, fitness, las Kabacki, autobus. Wygodnie rozplanowane – trzy rodzaje domów to trzy możliwości, aby wybrać to, co Państwu jest potrzebne. 

powierzchnia domu:

148 – 163 m2

POWIERZCHNIA

działki: 80 M2 – 220 M2

liczba pokoi:

5

oddanie inwestycji:

06.2023

Domy

Osiedle domów szeregowych. Dwa rzędy domów. Każdy dom to pięć pokoi, dwie łazienki i garaż oraz poddasze nieużytkowe do zagospodarowania. Mamy do wyboru dwa typy domów.

Piec dwufunkcyjny, ogrzewanie podłogowe na obu kondygnacjach. W łazienkach kaloryfery drabinkowe. Na poddasze nieużytkowe zostały wyprowadzone instalacje. Zadbano również o oświetlenie zewnętrzne budynku, bowiem nowy właściciel będzie miał przygotowaną instalacje pod lampy, które wybierze i zainstaluje we własnym zakresie. W domu rozprowadzono instalację alarmową, TV, mamy także internet. Parter to salon z łazienką oraz garaż na jedno auto. Drugie auto można postawić na miejscu postojowym przed domem. Piętro to sypialnie i łazienka. Na poddaszu jest miejsce na własną aranżację zgodnie z potrzebami. Salony są usytuowane na zachód (nasłonecznienie popołudniowe) lub na wschód (słońce w salonie będzie do południa).

Budowa osiedla zostanie zakończona najpóźniej do końca czerwca 2023. My możemy przygotować dla Państwa wykończony już pod klucz dom i wyposażyć go we wszystkie meble. Dzięki współpracy ze znakomitymi polskimi projektantami mamy możliwość zaoferować Państwu meble dobrej jakości i w cenie, która nie przyprawia o ból głowy. Jeśli kochają Państwo zieleń i elegancję, to możemy zaproponować także aranżację i stworzenie ogrodu przy domu – na pewno będziecie Państwo mile zaskoczeni jaki efekt można osiągnąć dzięki doświadczeniu i umiejętnościom projektowania wspaniałych ogrodów.

Lokalizacja

Osiedle usytuowane jest w Julianowie, tuż przy Józefosławiu, pod Warszawą, gdzie okolica zapewnia wszystko to, co potrzebne jest do wygodnego życia w Aglomeracji Warszawskiej. W najbliższej okolicy mamy szkoły, przedszkola, sklepy, gdzie możemy dojść na piechotę. Mamy też fitness kluby, gabinet medycyny estetycznej, SPA oraz przystanek autobusów miejskich. Autobusem dojedziemy do stacji metra. Kilka minut spacerem i jesteśmy już w Lesie Kabackim, gdzie miłośnicy spacerów i joggingu znajdą miejsce dla siebie.

Kilkanaście minut piechotą mamy centrum sportowe z basenem, kortami do badmintona, zajęciami tenisa ziemnego, zajęciami fitness i siłownią. Kilka minut od osiedla znajdziemy szkołę tańca z zajęciami dla dzieci i dorosłych czy studio jogi.. W kilkanaście minut jazdy samochodem lub rowerem dotrzemy do ogrodu Botanicznego czy na tężnie w Konstancinie-Jeziornej, gdzie również mamy pod dostatkiem miejsc na spacery wśród zieleni.

 

 

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

Wykończenie wnętrz – projekty

KUPUJĄ PAŃSTWO DOM OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Vanilla Home
  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media

Dodaj komentarz