KONSTANCIN - JEZIORNA

działka na sprzedaż

działka budowlana - na sprzedaż

Konstancin działka

działka:

Działka na sprzedaż pod rezydencję czy duży dom. Możemy na niej wybudować budynek wielkości 400m2, a wysokość jego może mieć maksymalnie 10,5 m. Dedykujemy to miejsce osobom, które znają niesamowity klimat Konstancina, potrzebują ciszy, zieleni i odpowiedniego standardu również okolicznych domów.

Działka opisana tutaj ma kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 35m x 80m.

Ulica, przy której postawicie Państwo dom jest raczej dojazdową, gdzie nie ma dużego ruchu.

Mamy dostępne wszystkie media: prąd, wodę, gaz, kanalizację, światłowód.

W lokalizacji jest uchwalony MPZP.

Lokalizacja

Miejsce które proponujemy wkomponowane jest w las. Są to okazałe domy, zadbane ogrody pełne zieleni. Są też i stylowe wille z historią, wpisane do rejestru zabytków kultury.

Konstancin jako miasto uzdrowiskowe, z dużą ilością pensjonatów, domów wypoczynkowych dla kuracjuszy, posiada mikroklimat uzdrowiska, a jednocześnie charakter miasta w najbliższej okolicy Stolicy.

W Konstancinie mamy oprócz znanych tężni, parku uzdrowiskowego z uroczymi kawiarenkami, ścieżek rowerowych czy spacerowych, sławną Starą Papiernię, rzekę, baseny, sauny, oraz mnóstwo zieleni, a większość budynków wkomponowana jest właśnie w las.


***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.***

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media