Kraków

KAMIENICA KOŁŁĄTAJA

Kamienica Kołłątaja APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ

Jest to kameralny budynek położony niemal w samym sercu Krakowa zaledwie 1000m od Rynku Głównego będący wyjątkowym miejscem dla przyszłych mieszkańców. Budynek powstał na początku XX wieku i swoją architekturą doskonale wpisuje się w klimat krakowskich kamienic.

Nieruchomość składa się z dwóch lokali usługowych oraz osiemnastu apartamentów z balkonami, tarasami lub widokiem na pobliskie kamienice i zieleń.

Inwestycję charakteryzować będzie wysoki standard, zarówno materiałów użytych do wykończenia jak i nowoczesnych zastosowań instalacyjnych.

powierzchnie:

30 m2 – 70 m2

miejsca postojowe:

PARKING PRYWATNY

liczba pokoi:

2-4

ukończenie inwestycji:

czerwiec 2023

Apartamenty Kołłątaja

Apartamenty na czterech kondygnacjach mają od 30m2 wielkości. Są obecnie wykończane wewnątrz. Pozostawiamy też przyszłym właścicielom możliwość wykorzystania niektórych zabytkowych elementów, których przy renowacji celowo nie usuwamy, bowiem one to nadają również indywidualnego, specyficznego charakteru takiej kamienicy. Mieszkania są wysokie – ponad 3,12m, co umożliwi również montowanie antresol lub aranżację, która jest niedostępna dla właścicieli mieszkań w nowym budownictwie. Część lokali ma balkony i tarasy. Co jest nietypowe dla kamienic – również wyposażono budynek w windę. Mieszkańcy będą mogli korzystać z wewnętrznego miejsca na parking samochodu. Umożliwiamy także montaż klimatyzacji i częśc pomieszczeń jest już pod nią przygotowywana.

Wybrane mieszkania można łączyć, co da nam wielkość jednego połączonego mieszkania nawet 70 m2.

Odrestaurowana kamienica z 1907 roku to gratka dla tych, którzy cenią sobie i klimat Krakowa, starych budynków, jednakże tutaj już odnowionych całkowicie, z lokalami w stanie deweloperskim, przygotowanych do dalszej indywidualnego wykończenia. 

KAŻDE MIESZKANIE MOŻEMY WYKOŃCZYĆ WEWNĄTRZ NA ŻYCZENIE.

Lokalizacja Inwestycji

Kamienica znajduje się w fantastycznej lokalizacji w ścisłym centrum Krakowa przy cichej i spokojnej ulicy zaledwie kilkadziesiąt metrów od dzielnicy Stare Miasto.

Nieruchomość położona jest w dzielnicy Grzegórzki zapewniając łatwy dostęp do Rynku Głównego i krakowskiego Kazimierza, a więc kilkuset restauracji i kawiarni idealnych na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Miłośnicy spacerów i terenów zielonych docenią bliskość Plant, Ogrodu Botanicznego, Parku Strzeleckiego czy Bulwarów Wiślanych.

W bliskiej odległości mieści się wiele szkół podstawowych, liceów oraz uczelni wyższych m.in. Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Krakowska i Akademia im. Frycza-Modrzewskiego.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Vanilla Home
  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media