KONSTANCIN - JEZIORNA

Rezydencje pod Lipami

Luksusowe Nowoczesne Rezydencje
na sprzedaż w Konstancinie

Wille na sprzedaż w Konstancinie – domy o niezwykłej architekturze, które będą cieszyć oko wymagających komfortu mieszkańców. Rezydencje o niespotykanym nowoczesnym designie, zaprojektowane tak, aby budynki wkomponowywały się w otaczającą je zieleń, a duże panoramiczne przeszklenia dawały wrażenie całości i połączenia domu z ogrodem.

Domy mają wielkość od 300m2 i do dyspozycji swoje działki każda około 800 m2.
Całość została ogrodzona, zapewniono całodobowy monitoring i kontrolę dostępu, wspartą wideofonami. Bryły budynków są niezwykle harmonijne i uporządkowane, z wyraźnie zarysowanym kształtem litery L. Jest to projekt zdecydowanie dla osób oczekujących produktu klasy premium.

powierzchnia domu:

297 m2 – 330 m2

POWIERZCHNIA działki:

660 M2 – 1560 M2

liczba pokoi:

6-7

oddanie inwestycji:

I kw. 2023

Rezydencje

 • Domy wyróżniają ogromne przeszklenia oraz wysokość pomieszczeń na każdej kondygnacji. 
 • I tak: na parterze to 3,05m, półpiętro: 3,17m, a piętro: 2,96m. W miejscu, gdzie znajdują się schody wysokość to aż 6,5m! Całości dopełnia wysokiej klasy stolarka okienna, z aluminiowymi oknami i przepiękne, szklane, bezuchwytowe balustrady na tarasach.
 • Ogrody otaczające rezydencje mają od 400m2 do 1200 m2. Rozległa, własna zielona przestrzeń, przygotowana została do dowolnej aranżacji.
  Materiały dobrano pod kątem odpowiedniej jakości i wytrzymałości. 
 • Elewacje zaprojektowano w jasnej tonacji a pokryte zostaną wysokiej klasy materiałami, w tym potężnymi, ponad 3-metrowymi płytami ze spieku kwarcowego, który charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością i nowoczesnej klasy designem, ale także niebywałą odpornością na wszelkiego typu uszkodzenia, zarysowania i odbarwienia. Spadek dachów zostanie zakryty attykiem, aby wizualne wrażenie pozostało spójne i harmonijne.
  Każdy dom wyposażono w system rekuperacji, ogrzewanie gazowe oraz grzejniki podłogowe podposadzkowe.

Lokalizacja

Położenie osiedla Lipova Living, przy ul. Lipowej a w pobliżu ul. Warszawskiej, tuż przy granicy Warszawy to szybki dojazd do Stolicy i jednocześnie do centrum Konstancina i części uzdrowiskowej. W odległości 200m od mamy przystanek autobusowy, a dojazd na Ursynów, do stacji Metro Kabaty to ok. 15 minut. Wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach zapewnia Południowa Obwodnica Warszawy S2, blisko na tyle, aby szybko na nią wjechać i daleko na tyle, aby hałas nie zakłócał spokoju mieszkańców. W promieniu kilometra, mamy liczne sklepy i markety.

Edukacja: wokół duży wybór publicznych i prywatnych przedszkoli, szkoła podstawowa przy ul. Bielawskiej, oraz prywatne: American School of Warsaw, Szkoła No Bell., kanadyjska The International School, brytyjska British Primary School, niemiecka Willy Brandt Schule, International European School, Polish British Academy of Warsaw, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Varsovia oraz Akademeia High School.

W odległości 3 km mamy Park Zdrojowy w Konstancinie z tężniami solankowymi, uroczymi kawiarniami i miejscami na spacery. Konstancin to także liczne lasy, bliskość Wisły, miejsce koncertów, spotkań oraz klimat uzdrowiska. Jednocześnie od strony Warszawy mamy blisko ogród botaniczny a także baseny, korty tenisowe, liczne SPA inne atrakcje.

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

Wykończenie wnętrz – projekty

KUPUJĄ PAŃSTWO DOM OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Vanilla Home
 • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
 • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
 • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
 • tel. +48 792 233 000

social media

Dodaj komentarz