Warszawa ursynów

Ludwinowska 2

Ludwinowska - domy na sprzedaż Ursynów

To już kolejny etap osiedla na zielonej części warszawskiego Ursynowa. Osiedle powstało niedaleko ul. Puławskiej. Mamy tutaj sporo powierzchni dodatkowej do własnej aranżacji. Okolica zielona, w zasięgu wzroku brak wysokich bloków. Idealnie sprawdzi się jeśli na codzień pracujesz w Warszawie i musisz dojeżdżać lub potrzebujesz mieć pod ręką szkołę lub przedszkole. Czy chcesz mieszkać w Warszawie, ale w okolicy, gdzie nie ma bloków, tramwajów i codziennego zgiełku komunikacji zbiorowej pod oknem?  

powierzchnia domu:

127 m2 – 144 m2

POWIERZCHNIA działki:

150 M2 – 300 M2

liczba pokoi:

4 – 5

oddanie inwestycji:

II kw. 2023/ etap II: II kw. 2024

Domy LUDWINOWSKA 2

  • Domy na osiedlu wybudowane zostały w bezpiecznej i sprawdzonej technologii tradycyjnej, a budowane przez wykonawców z dużym doświadczeniem oraz doświadczony zespół inżynierski
  • zastosowano wysokiej jakości materiały i urządzenia od renomowanych producentów
  • w każdym segmencie mamy okna trzyszybowe, automatyczną brama garażowa, wideodomofon, drzwi o podwyższonej odporności na włamanie, pełen zestaw grzewczy (kocioł c.o. + zasobnik c.w. + regulator pokojowy), ogrzewanie podłogowe i drabinkowe we wszystkich łazienkach oraz grzejniki płytowe w pozostałych pomieszczeniach, co najmniej 2 okna dachowe na strychu, balkon przynależny do sypialni małżeńskiej oraz instalacja alarmowa
  • wygoda czyli: komplet przyłączy mediów z sieci miejskich (woda, kanalizacja, prąd, gaz, internet światłowodowy), wraz z instalacjami wewnętrznymi
  • zagospodarowanie zieleni i terenu zewnętrznego osiedla, w tym urządzona droga wewnętrzna do wyłącznego użytku współwłaścicieli
  • osiedle całkowicie niezależne od sąsiednich 60 segmentów na Osiedlu Ludwinowska (położone jest równolegle do niego), ale z oddzielną drogą wewnętrzną, ciągami komunikacyjnymi i sieciami mediów.

Lokalizacja Inwestycji

Projekt znajduje się w świetnie skomunikowanej i szybko rozwijającej się, a jednocześnie wciąż zielonej części warszawskiego Ursynowa. Po zachodniej stronie dotychczas realizowanego Osiedla Ludwinowska oferujemy 48 nowych segmentów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. 

Najbliższe otoczenie to niska zabudowa jednorodzinna, oddalona od zgiełku miasta pomimo szybkiego rozwoju okolicy. W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. prywatne oraz publiczne przedszkola, żłobki i szkoły podstawowe, przychodnia, dzielnicowe centrum kultury oraz lokalne sklepy i apteka. Ulica Puławska przebiega ok. 600 metrów od terenu inwestycji, a w odległości ok. 1.5 kilometra znajduje się węzeł komunikacyjny umożliwiający wjazd na Południową Obwodnicę Warszawy.

W zasięgu nieco dłuższego rodzinnego spaceru lub wycieczki rowerowej znajduje się również Las Kabacki z licznymi terenami rekreacyjnymi.

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

KUPUJĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Vanilla Home
  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media