Warszawa ursynów

designerskie osiedle nad jeziorem

Modern House - gotowe, wyposażone domy na sprzedaż

NIESPOTYKANY DESIGN – INWESTYCJA NAD JEZIOREM – Warszawa Ursynów

To zdecydowanie wyjątkowy projekt domów świetnie skomunikowanych z centrum Warszawy, z dobrym dojazdem na lotnisko, miejscem na spacery nad jeziorem lub w Lesie Kabackim i do tego wyglądające niecodziennie. 

To międzynarodowe osiedle, dobrze wybudowane i co więcej – mamy tu sprzedaż także całkowicie gotowych domów – DO WPROWADZENIA SIĘ NA JUŻ! 

powierzchnia domu:

131 m2 – 133 m2

POWIERZCHNIA ogrodu:

193 M2 – 250 M2

liczba pokoi:

4

oddanie inwestycji:

gotowa

Domy Modern House

Mają zdecydowanie nowoczesny, elegancki charakter. Nietypowa bryła wyróżnia całą inwestycję i pozostawia niezapomniane wrażenia domu, który jest świetnie, funkcjonalnie zaprojektowany i dodatkowo położony w takim miejscu. Urządzając swoje nowe miejsce zauważycie Państwo, że zmieści się tu wszystko: i duże szafy na zestaw niezbędnej garderoby dla pań i zmieszczą się wszystkie skarby dzieci czy niezbędne rzeczy panów. 

No i oczywiście pięknie przeszklony salon, gdzie można wygodnie przyjmować gości, a latem połączyć go z tarasem
i spędzać czas na wolnym powietrzu. 

Zapewne dla każdego, kto chociaż trochę chce być eko, żyć zdrowiej ważna będzie instalacja rekuperacji – wentylacji domu z odzyskiem ciepła, gdzie mogą Państwo zainstalować również filtr antysmogowy. A jeśli też mówimy
o oszczędnościach – domy przygotowano pod instalacje paneli fotowoltaicznych – co może zmniejszyć koszty utrzymania.

Lokalizacja Inwestycji

Kompleks tych niestandardowych domów zbudowany został blisko ul. Puławskiej, którędy dojedziemy do centrum Warszawy czy samochodem, czy autobusami. Możemy też skorzystać z PKP – niedaleko mamy stację PKP Jeziorki. 

Dla wygodnickich – 300m dalej mamy duży market gdzie wszystkie potrzebne zakupy zrobimy wracając do domu, a rano na piechotę wyskoczymy po świeże pieczywo. Blisko też mamy szkoły i przedszkola.

Blisko też mamy aptekę, Rossmann-a – gdyby skończył się w domu krem lub ulubiona odżywka do włosów.

Dla miłośników spacerów polecamy krótki spacer nad pobliski staw lub Jeziorko, lub spacery czy jogging po Lesie Kabackim, do którego mamy także kilka minut. 

W okolicy nie zabraknie także miejsc z zajęciami sportowymi np. tenis ziemny, fitness czy joga.

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

Gotowy dom od dewelopera urządzony pod klucz na sprzedaż.

KUPUJĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media