Warszawa ursynów

Modern House

NIESPOTYKANY DESIGN – INWESTYCJA URSYNÓW/ PIASECZNO

Jest wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Kompleks składa się z 22 dwulokalowych budynków mieszkalnych o wyraźnym, nowoczesnym designie. Każdy z lokali posiada przynależne miejsce postojowe lub wbudowany w bryłę budynku garaż (zostały obecnie domy z garażami). W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców teren całego kompleksu mieszkaniowego zostanie ogrodzony. Prosty układ komunikacyjny zapewni łatwe przemieszczanie się samochodami, rowerami oraz pieszo w obrębie osiedla.

DOMY GOTOWE DO ODBIORU

MOŻLIWY ZAKUP DOMU WYKOŃCZONEGO POD KLUCZ !!!

Domy Modern House

Mają zdecydowanie nowoczesny, elegancki charakter. Nietypowa bryła wyróżnia całą inwestycję i pozostawia niezapomniane wrażenia domu, który jest świetnie, funkcjonalnie zaprojektowany i dodatkowo położony w takim miejscu. Urządzając swoje nowe miejsce zauważycie Państwo, że zmieści się tu wszystko: i duże szafy na zestaw niezbędnej garderoby dla pań i zmieszczą się wszystkie skarby dzieci czy niezbędne rzeczy panów. 

No i oczywiście pięknie przeszklony salon, gdzie można wygodnie przyjmować gości, a latem połączyć go z tarasem
i spędzać czas na wolnym powietrzu. 

Zapewne dla każdego, kto chociaż trochę chce być eko, żyć zdrowiej ważna będzie instalacja rekuperacji – wentylacji domu z odzyskiem ciepła, gdzie mogą Państwo zainstalować również filtr antysmogowy. A jeśli też mówimy
o oszczędnościach – domy przygotowano pod instalacje paneli fotowoltaicznych – co może zmniejszyć koszty utrzymania.

Lokalizacja Inwestycji

Kompleks tych niestandardowych domów zbudowany został blisko ul. Puławskiej, którędy dojedziemy do centrum Warszawy czy samochodem, czy autobusami. Możemy też skorzystać z PKP – niedaleko mamy stację PKP Jeziorki. 

Dla wygodnickich – 300m dalej mamy duży market gdzie wszystkie potrzebne zakupy zrobimy wracając do domu, a rano na piechotę wyskoczymy po świeże pieczywo. Blisko też mamy szkoły i przedszkola.

Blisko też mamy aptekę, Rossmann-a – gdyby skończył się w domu krem lub ulubiona odżywka do włosów.

Dla miłośników spacerów polecamy krótki spacer nad pobliski staw lub Jeziorko, lub spacery czy jogging po Lesie Kabackim, do którego mamy także kilka minut. 

W okolicy nie zabraknie także miejsc z zajęciami sportowymi np. tenis ziemny, fitness czy joga.

Proponujemy następujące domy:

modern house

Dostępne jest więcej domów w tej inwestycji, zapraszamy Państwa do kontaktu: 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.***

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • Tel. +48 792 233 000
  • WhatsApp: 0048792233000

social media