Bąkówka - 8 km Piaseczno

modne domy pod warszawą

Modne domy pod Warszawą

Osiedle domów które powinno się spodobać osobom potrzebującym wygodnego domu w nowoczesnym, modnym wyglądzie. Z miejscami na spacery wokół osiedla, stawami, kąpieliskami, lasem, ale też z dobrym dojazdem do Warszawy i Piaseczna, czy samochodem, czy autobusem.

Zostały dwa typy domów – w zależności od gustu i potrzeb.  

powierzchnia domu:

164 m2 – 171 m2

POWIERZCHNIA ogrodu:

480 M2 – 600 M2

liczba pokoi:

5

oddanie inwestycji:

IV kw. 2023

Zalety inwestycji

Kameralny charakter – Inwestycja zlokalizowana jest w cichej oraz bardzo bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie rozległych pół, łąk, zalesień i zabudowy jednorodzinnej.

Duże działki – Każdy dom wybudowany jest na działce o powierzchni od 475 m2 do 600m2. Z każdego domu z salonu jest wyjście na taras wykonany z betonowych płyt tarasowych. Przed wjazdem do garażu pozostawiono dużo miejsca, aby zaparkować drugi samochód.

Ekologia i oszczędność – Domy wyposażone są w ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła, przygotowaną instalację pod fotowoltaikę oraz rekuperację.

Smart-Home – System zapewni nam możliwość sterowania z poziomu telefonu, oświetleniem, ogrzewaniem, bramą garażową, bramą wjazdową, roletami oraz innymi elementami wyposażenia domu.

Praktyczne udogodnienia – Zostanie rozprowadzona instalacja alarmowa, teletechniczna z możliwością podłączenia internetu światłowodowego.

Funkcjonalne wnętrza – W domu została wydzielona strefa dzienna z przestronnym salonem, kuchnią i jadalnią, łazienką oraz gabinetem lub pokojem gościnnym na parterze. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie, pralnia oraz łazienka. Każdy dom posiada garaż oraz pomieszczenie techniczne.

Lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja w miejscowości Bąkówka, w odległości 8 km od Piaseczna, 29km od centrum Warszawy. Lokalizacja naszych domów gwarantuje bezproblemową komunikację z Warszawą. Dodatkowym atutem jest bliskość trasy komunikacyjnej „Puławska bis” oraz Alei Krakowskiej, która prowadzi do dróg S7 i S8. Obok osiedla znajduje się również przystanek linii autobusowej 727, która dojeżdża bezpośrednio do Warszawy. W odległości ok. 3 km znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia oraz poczta. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej okolicy, tuż obok osiedla znajdują się stawy, las, dzięki którym możesz cieszyć się urokami przyrody, a jednocześnie bliskością miasta.

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

okolica dom na sprzedaż głosków, dom na sprzedaż piaseczno, dom na sprzedaż pod Warszawą

KUPUJĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media