Katowice

Domy klasy premium

Osiedle w historycznym Oberdorf

Znakomicie rozplanowane osiedle domów dla wymagającego klienta. Architekci zadbali o każdy element domu i otoczenia. Wyposażenie ma ułatwiać życie i sprawić, że poczują się Państwo komfortowo w miejscu, które wybierzecie. Nie boimy się konkurencji – wystarczy porównać – zapraszamy.

Ceny od 1.370.000 zł

powierzchnia domu:

161 – 188 m2

POWIERZCHNIA działki:

340 m2 – 500 m2 M2

liczba pokoi:

oddanie inwestycji:

IV kw. 2023

Domy

Domy będą gotowe do końca listopada 2023 roku. Mamy tutaj pięć pokoi, łazienki i garderobę oraz pomieszczenia techniczne. To niewielkie, kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeden dom wolnostojący. Przestrzenne powierzchnie i duże działki w otoczeniu zieleni to coś z czego trudno zrezygnować porównując z innymi osiedlami w Katowicach. Lokalizacja została starannie dobrana a domy starannie zaprojektowane i budowane tak, aby starczyły na lata. Duże okna i przemyślane rozwiązania to coś, co warto zaproponować, jeśli szukają Państwo czegoś więcej niż tylko nowego domu. 

Dzięki systemowi Appartme, zarządzanie domem odbywa się w sposób wygodny i nowoczesny.
Spraw, by Twój dom stało się Smart!

Dom zostanie oddany w stanie deweloperskim podwyższonym, ale może zostać wykończony pod klucz i wyposażony (współpracujemy z polskimi projektantami i możemy Państwu zapewnić ciekawe, solidne meble). Podana aranżacja jest naszą propozycją, którą możemy zmodyfikować na życzenie

Lokalizacja

Osiedle położone jest w historycznym Oberdorf , czyli Górnej Wsi są to okolice kościoła na Burowcu, jedne z najbardziej zielonych terenów w okolicy.
Inwestycja klasy premium łączy kameralność lokalizacji z perfekcyjnym dostępem do ścisłego centrum Katowic. Ze swojego komfortowego i nowoczesnego domu dojedziesz do katowickiego Spodka zaledwie w kilka minut.
Lokalizacja:
500 m Stadnina koni
1 km Dolina Pięciu Stawów
5 km Katowicki Spodek i NOSPR
5,8 km Rynek w Katowicach

W pobliżu zlokalizowane są także szkoły, przedszkola, banki, sklepy, punkty handlowo-usługowe, a także miejsca kultury i rozrywki.
Wysoka jakość wykończeń, funkcjonalne i przestronne wnętrza oraz nowoczesne rozwiązania z zielonym dachem nad garażem. Tak instalacja odbija promienie słoneczne i naturalnie chroni w czasie upałów.

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

rzut pomieszczeń Katowice domy na sprzedaż

Wykończenie wnętrz – projekty

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media

Dodaj komentarz