WARSZAWA WAWER

Gotowe osiedle: dom + mieszkanie

NA SPRZEDAŻ MAMY GOTOWE DOMY
Domy jako alternatywa dla mieszkania z ogródkiem w mieście. 

Domy są zaprojektowane tak, aby wygodnie mieszkać, mieć własną przestrzeń na wypoczynek, a jednocześnie dostęp do udogodnień mieszkania w Stolicy.

Osiedle jest ogrodzone, otoczone drzewami, a że Wawer jest zieloną dzielnicą, zapewni Państwu mnóstwo miejsca na spacery i odpoczynek po dniu pracy.

 

powierzchnia domu:

102 m2 – 115 m2

POWIERZCHNIA ogrodu:

68 M2 – 155 M2

liczba pokoi:

4

oddanie inwestycji:

I kw. 2023

Domy

Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym z wyjściem do własnego, kameralnego ogrodu, schody oraz łazienka. Na piętrze zlokalizowane są 3 sypialnie i łazienka. Poddasze użytkowe można zagospodarować na przestrzeń dzienną lub wieczorną z łazienką. Zaprojektowany budynek mieszkalny pozwala na zagospodarowanie działki na kameralne ogródki dostępne z każdego lokalu. Dom, mimo funkcjonowania w zabudowie bliźniaczej, jest bardzo dobrze doświetlony ze względu na wielkość okien i ich konstrukcję. W ramach udziału w nieruchomości wspólnej właściciel każdego lokalu mieszkalnego ma prawo do korzystania z 2 naziemnych miejsc postojowych oraz wydzielonego ogródka.

Lokalizacja

Inwestycja Osiedle Zagórzańska znajduje się w kameralnej części warszawskiego Wawra, przy ulicy Zagórzańskiej, nieco oddalonej od wielkomiejskiego szumu, a jednocześnie na tyle dobrze skomunikowanej z centrum, że dojazd tam nie będzie stanowić żadnego problemu.

Będą Państwo mogle dojść pieszo na przystanek autobusowy „Jachtowa” w ok. 5 minut. Autobusem linii 213 dotrą do stacji kolejowej PKP Falenica w 10 minut a samochodem w ok. 5 minut. Przy stacji funkcjonuje parking Park & Ride na którym można bezpiecznie zaparkować auto. W podobnej odległości jest kolejna stacja – PKP Radość. Z tego miejsca do centrum Warszawy dojadą Państwo koleją SKM w ok 24 minuty. Natomiast mieszkanie na osiedlu jest oddalone od centrum Warszawy o 30 minut jazdy samochodem.

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

KUPUJĄ PAŃSTWO DOM OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Vanilla Home
  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media