Warszawa mokotów

Puławska 107 - kamienica

Apartamenty w kamienicy
na Dolnym Mokotowie

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentów dla osób ceniących elegancję, oryginalność oraz luksus. Nową inwestycją grupy Landeskrone jest odrestaurowana kamienica znajdująca się w części Starego Mokotowa przy ul. Puławskiej 107c. Atutem inwestycji jest prestiżowa lokalizacja oraz wysoka jakość wykończenia budynku. Projekt składa się z kilkudziesięciu luksusowych apartamentów W pobliżu znajdują się korty tenisowe Warszawianka, basen z odnową biologiczna, centrum SPA oraz Królikarnia. Tu swoje miejsce mają także najlepsze restauracje. Wymarzone miejsce do mieszkania.

Zostały ostatnie trzy apartamenty z czego dwa znajdą Państwo na naszej stronie.

Merliniego

Historia

Rodzina książąt Lubomirskich trwale wpisała się w historię Warszawy. Od czasu przeniesienia do niej stolicy Polski tworzyła przestrzeń i budowała jedne z najważniejszych dla Warszawy zabytki.

Członkowie rodu nie szczędzili środków i zatrudniali najlepszych architektów, takich jak Tylman z Gameren, Jan Chrystian Kamsetzer, Jakub Fontana czy Józef Szymon Bellotti – założyciel Muranowa. Budowane, przebudowywane czy odnawiane przez członków rodziny książąt Lubomirskich budynki, do dzisiaj są najbardziej eleganckimi i prestiżowymi miejscami w Warszawie.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w samym sercu Starego Mokotowa. Okolica posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. W bliskim otoczeniu mieszczą się także liczne obiekty kulturalne i rekreacyjne jaki i przedszkola, szkoły i licea takie jak:

Przedszkole Integracyjne nr 45

Kanadyjskie Przedszkole w Warszawie

Szkoła podstawowa sportowa nr 272

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 im. Prof. Jigoro Kano – Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Liceum Ogólnokształcące nr X im. Królowej Jadwigi

 

Proponujemy następujące mieszkania:

Dostępne są obecnie trzy ostatnie apartamenty w tej inwestycji, zapraszamy Państwa do kontaktu: 

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.***

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media