WARSZAWA WILANÓW

RUMIANA HOUSE II

Inwestycja Rumiana House II przeznaczona jest dla osób, które podążają za światowymi trendami, cenią nowoczesną architekturę, potrafią dostrzec styl i klasę.

Doskonale przemyślana, jasna i funkcjonalna przestrzeń mieszkalna oraz nowoczesne wzornictwo detali wyróżniają inwestycję na tle otoczenia i sprawią, że jej mieszkańcy będą mogli poczuć się naprawdę luksusowo.

Dwa apartamentowe budynki to architektoniczna awangarda i kameralny charakter zamknięte w nowoczesnej stylistyce.

Z dbałością o najdrobniejsze detale skupiono się nie tylko na zróżnicowaniu poszczególnych brył, lecz także na licznych nietypowych formach, wcięciach, balkonach, tarasach, gzymsach, przeszkleniach.

To zespół czterech willi miejskich o awangardowej a zarazem przemyślanej i funkcjonalnej architekturze, zaprojektowanych z dbałością o najdrobniejsze detale.

Już sama nowoczesna, przyciągająca oko, nietuzinkowa bryła z dużą powierzchnią szklanych płaszczyzn będzie świadczyć o nieprzeciętnym poczuciu estetyki i smaku mieszkańców tego budynku.

Apartamenty klasy premium

 • Kunsztownie wykonana elewacja ze spieku i szklane balustrady zabezpieczające okazałe tarasy.

 • System rekuperacji z centralą wentylacyjną oraz podłogowe ogrzewanie wodne w całym domu.

 • Windy dla apartamentów znajdujących się na wyższych kondygnacjach.

 • Nowoczesna technologia Smart Home i multifunkcyjny wideomofon.

 • W dwóch budynkach znajdą się jedynie 4 dwupoziomowe lokale o wielkościach od 277m2 do 299m2.

 • Wnętrza wszystkich apartamentów zaplanowane są w otwartej formule, aby dać przyszłym mieszkańcom jak najszersze możliwości aranżacyjne. Wysokie okna i duże przeszklenia zapewnią nie tylko wspaniałe widoki i dostęp do dziennego światła, lecz również spotęgują wrażenie przestrzeni i nadadzą wnętrzom niepowtarzalnego i nowoczesnego stylu.

 • Lokale umieszczone na parterze i pierwszym piętrze mają do dyspozycji własne, duże ogrody, natomiast apartamenty zlokalizowane na kondygnacji pierwszej i drugiej – rozległe tarasy. Tutaj do dyspozycji mamy prywatną windę z poziomu garażu.

ODDANIE INWESTYCJI: oddana do użytkowania

Lokalizacja

Niski Wilanów przypomina zieloną wyspę usytuowaną pomiędzy tętniącym na co dzień szybkim tempem życia Mokotowem i centrum stolicy z jednej strony, a Miasteczkiem Wilanów z drugiej. To rejon zabudowy jednorodzinnej, odpowiedni dla cichych, podmiejskich willi. Miejsce to zapewnia również szeroką dostępność komunikacyjną, umożliwiająca sprawne dotarcie w każdy rejon Stolicy.

Tak więc dzięki swojemu położeniu w unikatowym punkcie na mapie Warszawy, mieszkańcy inwestycji będą mieć możliwość korzystania zarówno z chwili wytchnienia od zgiełku codziennego życia w otoczeniu natury, jak i z miejskich atrakcji i udogodnień, tak licznych w Wilanowie.

Park Wilanowski z jeziorem Wilanowskim i Kanałem Sobieskiego, tereny zielone dostępne w Wilanowie Królewskim, a zwłaszcza w pobliskim rezerwacie przyrody Morysin oprócz tego rozbudowana na Wilanowie infrastruktura sportowo-rekreacyjna: liczne ścieżki rowerowe, z kolei z myślą o miłośnikach spacerów i Nordic walking zaaranżowano liczne urokliwe alejki spacerowe. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się nowoczesne centrum sportowe z basenem, halą sportową, boiskami piłkarskimi, kortami tenisowymi i squashem również niedaleko mamy pola golfowe.

Oddalony o krótki spacer Pałac Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie sam w sobie stanowi już nie lada atrakcję dla miłośników architektury.

W najbliższej okolicy mamy także zagraniczne ambasady Republiki Chile, Republiki Nigerii i kilkunastu innych państw. Rodziców niewątpliwie ucieszy fakt, iż w pobliżu znajdują się międzynarodowe szkoły z najlepszą renomą w Warszawie, kształcące również z wykorzystaniem najnowszych metod nauczania.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Vanilla Home
 • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
 • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
 • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
 • tel. +48 792 233 000

social media