WARSZAWA WILANÓW

Designerskie rezydencje przy pałacu

Rumiana House II Wilanów
Osiedle luksusowych modernistycznych domów.

Inwestycja przeznaczona jest dla osób, które podążają za światowymi trendami oraz  cenią nowoczesną architekturę, potrafią dostrzec styl i klasę. Doskonale przemyślana, jasna i funkcjonalna przestrzeń oraz nowoczesne wzornictwo detali wyróżniają inwestycję na tle otoczenia i sprawią, że jej mieszkańcy będą mogli poczuć się naprawdę luksusowo. To architektoniczna awangarda i kameralny charakter zamknięte w nowoczesnej stylistyce.Z dbałością o najdrobniejsze detale skupiono się nie tylko na zróżnicowaniu poszczególnych brył, lecz także na licznych nietypowych formach, wcięciach, balkonach, tarasach, gzymsach, przeszkleniach.

Już sama nowoczesna, przyciągająca oko, nietuzinkowa bryła z dużą powierzchnią szklanych płaszczyzn będzie świadczyć o nieprzeciętnym poczuciu estetyki i smaku mieszkańców tego budynku.

powierzchnia domu:

277 m2 – 299 m2

POWIERZCHNIA ogrodu:

200 M2 – 270 M2

liczba pokoi:

6-7

oddanie inwestycji:

GOTOWA

Apartamenty klasy premium

 • Kunsztownie wykonana elewacja ze spieku i szklane balustrady zabezpieczające okazałe tarasy.

 • System rekuperacji z centralą wentylacyjną oraz podłogowe ogrzewanie wodne w całym domu.

 • Windy dla apartamentów znajdujących się na wyższych kondygnacjach.

 • Nowoczesna technologia Smart Home i multifunkcyjny wideomofon.

 • W dwóch budynkach znajdą się jedynie 4 dwupoziomowe lokale o wielkościach od 277m2 do 299m2.

 • Wnętrza wszystkich apartamentów zaplanowane są w otwartej formule, aby dać przyszłym mieszkańcom jak najszersze możliwości aranżacyjne. Wysokie okna i duże przeszklenia zapewnią nie tylko wspaniałe widoki i dostęp do dziennego światła, lecz również spotęgują wrażenie przestrzeni i nadadzą wnętrzom niepowtarzalnego i nowoczesnego stylu.

 • Lokale umieszczone na parterze i pierwszym piętrze mają do dyspozycji własne, duże ogrody, natomiast apartamenty zlokalizowane na kondygnacji pierwszej i drugiej – rozległe tarasy. Tutaj do dyspozycji mamy prywatną windę z poziomu garażu.

Lokalizacja

Niski Wilanów przypomina zieloną wyspę usytuowaną pomiędzy tętniącym na co dzień szybkim tempem życia Mokotowem i centrum stolicy z jednej strony, a Miasteczkiem Wilanów z drugiej. Okolica to niska, jednorodzinna zabudowa. Miejsce to zapewnia również szeroką dostępność komunikacyjną, umożliwiająca sprawne dotarcie w każdy rejon Stolicy.

Dzięki swojemu położeniu w unikatowym punkcie na mapie Warszawy, mieszkańcy inwestycji będą mieć możliwość korzystania zarówno z chwili wytchnienia od zgiełku codziennego życia, jak i z miejskich atrakcji i udogodnień, tak licznych w Wilanowie.

W bezpośredniej okolicy mamy Park Wilanowski z jeziorem Wilanowskim i Kanałem Sobieskiego, tereny zielone dostępne w Wilanowie Królewskim, a zwłaszcza w pobliskim rezerwacie przyrody Morysin oprócz tego rozbudowana infrastruktura sportowo-rekreacyjna: liczne ścieżki rowerowe, z kolei z myślą o miłośnikach spacerów i Nordic walking zaaranżowano liczne urokliwe alejki spacerowe. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się centrum sportowe z basenem, halą sportową, boiskami piłkarskimi, kortami tenisowymi i squashem również niedaleko mamy pola golfowe.

Oddalony o krótki spacer Pałac Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie sam w sobie stanowi już nie lada atrakcję dla miłośników architektury.

Nasi sąsiedzi to zagraniczne ambasady Republiki Chile, Republiki Nigerii i kilkunastu innych państw. Rodziców niewątpliwie ucieszy fakt, iż w pobliżu znajdują się międzynarodowe szkoły z najlepszą renomą w Warszawie, kształcące również z wykorzystaniem najnowszych metod nauczania.

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

Wykończenie wnętrz – projekty

KUPUJĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Vanilla Home
 • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
 • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
 • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
 • tel. +48 792 233 000

social media