WARSZAWA WILANÓW

RUMIANA HOUSE

Rumiana House I to inwestycja elitarna, o kameralnym charakterze. 

Każdy z lokali w unikatowy sposób będzie w sobie łączyć najlepsze cechy wysokiej klasy apartamentowca oraz domu jednorodzinnego.

To zespół czterech willi miejskich o awangardowej a zarazem przemyślanej i funkcjonalnej architekturze, zaprojektowanych z dbałością o najdrobniejsze detale.

Już sama nowoczesna, przyciągająca oko, nietuzinkowa bryła z dużą powierzchnią szklanych płaszczyzn będzie świadczyć o nieprzeciętnym poczuciu estetyki i smaku mieszkańców tego budynku.

WILLE miejskie

 • Kunsztownie wykonana elewacja z naturalnego piaskowca, szklane balustrady z blendą i pochwytem ze stali nierdzewnej.

 • Dwa prywatne niezależne miejsca w garażu

 • System rekuperacji z centralą wentylacyjną oraz podłogowe ogrzewanie wodne w całym domu.

 • Panele fotowoltaiczne na dachu.

 • Metraż poszczególnych lokali to od 238 do 282 m2 ergonomicznej przestrzeni, na których rozlokowane zostały funkcjonalne pomieszczenia zapewniające nowoczesne, komfortowe i jasne wnętrza.

 • Zarezerwowany zwykle dla loftów wyjątkowy klimat, zapewni znajdujący się w każdym domu na parterze salon – wysoki na 6 metrów, z dwukondygnacyjnymi przeszkleniami.

 • Gabiony w połączeniu z zielenią w postaci pnączy i żywopłotów zapewniają dodatkowo prywatność, izolując mieszkańców budynku od ulicy. System kontroli dostępu do domów został wsparty przez funkcjonalne videodomofony. Każdy z czterech domów wyposażony został w system Smart Home.

 • DOMY SĄ GOTOWE DO ODBIORU – stan deweloperski 
 • MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DOMU WYKOŃCZNEGO POD KLUCZ – PRZYGOTOWUJEMY PROJEKT INDYWIDUALNY.

Lokalizacja

Niski Wilanów przypomina zieloną wyspę usytuowaną pomiędzy tętniącym na co dzień szybkim tempem życia Mokotowem i centrum stolicy z jednej strony, a Miasteczkiem Wilanów z drugiej. To rejon zabudowy jednorodzinnej, odpowiedni dla cichych, podmiejskich willi. Miejsce to zapewnia również szeroką dostępność komunikacyjną, umożliwiająca sprawne dotarcie w każdy rejon Stolicy.

Tak więc dzięki swojemu położeniu w unikatowym punkcie na mapie Warszawy, mieszkańcy inwestycji będą mieć możliwość korzystania zarówno z chwili wytchnienia od zgiełku codziennego życia w otoczeniu natury, jak i z miejskich atrakcji i udogodnień, tak licznych w Wilanowie.

Park Wilanowski z jeziorem Wilanowskim i Kanałem Sobieskiego, tereny zielone dostępne w Wilanowie Królewskim, a zwłaszcza w pobliskim rezerwacie przyrody Morysin oprócz tego rozbudowana na Wilanowie infrastruktura sportowo-rekreacyjna: liczne ścieżki rowerowe, z kolei z myślą o miłośnikach spacerów i Nordic walking zaaranżowano liczne urokliwe alejki spacerowe. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się nowoczesne centrum sportowe z basenem, halą sportową, boiskami piłkarskimi, kortami tenisowymi i squashem również niedaleko mamy pola golfowe.

Oddalony o krótki spacer Pałac Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie sam w sobie stanowi już nie lada atrakcję dla miłośników architektury.

W najbliższej okolicy mamy także zagraniczne ambasady Republiki Chile, Republiki Nigerii i kilkunastu innych państw. Rodziców niewątpliwie ucieszy fakt, iż w pobliżu znajdują się międzynarodowe szkoły z najlepszą renomą w Warszawie, kształcące również z wykorzystaniem najnowszych metod nauczania.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Vanilla Home
 • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
 • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
 • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
 • tel. +48 792 233 000

social media