ożarów - kaputy

Villa Campina

Dom „Wiktoria II” to nowy wymiar budownictwa na rodzinnym osiedlu Villa Campina.

MIESZKAJ ZDROWO I EKONOMICZNIE, WYKORZYSTUJĄC ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII (OZE) WE WŁASNYM DOMU.

Projekt „Wiktoria II” powstał, w odpowiedzi na oczekiwania nabywców, którzy coraz większą uwagę zwracają na stan środowiska naturalnego – ekologiczne, zdrowe życie w zgodzie z naturą. Aby nasz dom był nie tylko nowoczesny i funkcjonalny ale również miał wyjątkowy klimat mający wpływ na samopoczucie mieszkańców – połączyliśmy najnowsze rozwiązania eko – budownictwa. Dzięki kompilacji technologii budowy, montażu pompy ciepła, wentylacji z rekuperacją dom uzyskuje parametry bliskie domom pasywnym. Dzięki temu mieszkańcy oszczędzają energię i zmniejszają koszty utrzymania, zyskują również komfortowy dom na lata na rodzinnym znakomicie zlokalizowanym osiedlu.

Zalety inwestycji

Wnętrze domu (o powierzchni 133,47m2) to idealna przestrzeń dla 3-4 osobowej rodziny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń umożliwia ciekawą aranżację przestrzeni i idealne jej wykorzystanie. Dom posiada 2 kondygnacje z poddaszem użytkowym, oraz garażem jedno stanowiskowym. Parter zaaranżowaliśmy zgodnie z zasadą, iż właśnie w tej strefie koncentruje się dzienne życie całej rodziny.

Przestronny salon wraz z jadalnią stwarza idealne warunki zarówno do życia rodzinnego jak i towarzyskiego. Pomieszczenia zostały doskonale doświetlone. Z salonu wychodzimy się na taras, na którym z powodzeniem można umieścić meble ogrodowe oraz grill. Na parterze znajduje się również kuchnia i łazienka. Wygodnym rozwiązaniem jest przejście z przedsionka do garażu. Na poddaszu znajdują się 3 sypialnie oraz obszerna i widna – rodzinna łazienka.

Lokalizacja

Osiedle położone ok 10km od Pruszkowa i 20 km od Warszawy. Przy osiedlu – ok 400m mamy przystanek autobusowy, trasa S8 – ok. 7km, planowana stacja metra Chrzanów 8,5km.

 

Obecnie w sprzedaży VII etap - domy Wiktoria:

wiktoria

Villa Campina

Powyższy dom jest jednym z kilkunastu dostępnych na osiedlu. Domy różnią się jedynie wielkością ogródków.  Jeśli są Państwo zainteresowani pozostałymi – prosimy pisać lub dzwonić. Przekażemy ofertę i zaprosimy do obejrzenia już stojących domów.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media