ożarów - kaputy

Villa Campina

Villa Campina domy na sprzedaż

Dom „Wiktoria II” to nowy wymiar budownictwa na rodzinnym osiedlu Villa Campina.

MIESZKAJ ZDROWO I EKONOMICZNIE, WYKORZYSTUJĄC ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII (OZE) WE WŁASNYM DOMU. Projekt „Wiktoria II” powstał, w odpowiedzi na oczekiwania nabywców, którzy coraz większą uwagę zwracają na stan środowiska naturalnego i ekologiczne, zdrowe życie w zgodzie z naturą. Aby nasz dom był nie tylko nowoczesny i funkcjonalny, ale również miał wyjątkowy klimat mający wpływ na samopoczucie mieszkańców – połączyliśmy najnowsze rozwiązania eko – budownictwa. Dzięki kompilacji technologii budowy, montażu pompy ciepła oraz wentylacji z rekuperacją dom uzyskuje parametry bliskie domom pasywnym. 

powierzchnia domu:

133,47 m2

POWIERZCHNIA działki:

346 M2 – 540 M2

liczba pokoi:

4

oddanie inwestycji:

II kw. 2023

Zalety inwestycji

Wnętrze domu (o powierzchni 133,47 m2) to idealna przestrzeń dla 3-4 osobowej rodziny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń umożliwia ciekawą aranżację przestrzeni i idealne jej wykorzystanie. Dom posiada 2 kondygnacje z poddaszem użytkowym, oraz garażem jedno stanowiskowym. Parter zaaranżowaliśmy zgodnie z zasadą, iż właśnie w tej strefie koncentruje się dzienne życie całej rodziny.

Przestronny salon wraz z jadalnią stwarza idealne warunki zarówno do życia rodzinnego jak i towarzyskiego. Pomieszczenia zostały doskonale doświetlone. Z salonu wychodzimy się na taras, na którym z powodzeniem można umieścić meble ogrodowe oraz grill. Na parterze znajduje się również kuchnia i łazienka. Wygodnym rozwiązaniem jest przejście z przedsionka do garażu. Na poddaszu znajdują się 3 sypialnie oraz obszerna i widna – rodzinna łazienka.

Co istotne, dom w salonie wyposażony został w przesuwne, duże okna z aluminium, a na poddaszu zamontowano okna drewniane. Na podłogach na obu kondygnacjach mamy wodne ogrzewanie podłogowe. 

Pompa ciepła w standardzie oraz dodatkowy licznik na wodę ogródkową dodatkowo zmniejszy koszty utrzymania. Media: kanalizacja i woda miejska. 

Lokalizacja

Osiedle położone ok 10 km od Pruszkowa i 20 km od Warszawy. Przy osiedlu – ok 400 m mamy przystanek autobusowy, trasa S8 – ok. 7 km, planowana stacja metra Chrzanów 8,5 km.

 

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji – VII etap

Villa Campina domy na sprzedaż Ożarów Kaputy
Villa Campina domy na sprzedaż Ożarów Kaputy

KUPUJĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media