warszawa wawer

Domy i mieszkania w Wawer Park

Wawer Park - gotowe domy na sprzedaż - Wawer

Osiedle to 28 dwupoziomowych lokali – mieszkań z ogrodami, skupionych w zabudowie bliźniaczej przygotowane dla Państwa, jeśli szukają Państwo połączenia domu i mieszkania w zielonym miejscu, w Warszawie, z dobrym dojazdem do Centrum.

Stonowane kolory elewacji, nowoczesny, ale uniwersalny design oraz harmonijny układ budynków sprawią, że inwestycja idealnie wkomponuje się w architekturę krajobrazu i połączy dwie formy budowlane – mieszkanie i dom, zapewniając Państwu jednocześnie komfort przedmieścia i miejską swobodę.

powierzchnia domu:

75 m2 – 82 m2

POWIERZCHNIA ogrodu:

95 M2 – 228 M2

liczba pokoi:

4

oddanie inwestycji:

gotowa

Zalety domu i mieszkania

Wszystkie pomieszczenia będą Państwo mieć bardzo dobrze doświetlone. Panoramiczne okno przy zlewie kuchennym oraz w łazience to najnowszy trend w światowej architekturze. Okna narożne – sięgające podłogi – w pokoju dziennym, dadzą nie tylko światło, ale również widok na zieleń, która otacza Wawer Park.

Na piętrze w jednej sypialni mamy okna dachowe nadające niepowtarzalny klimat.

Architekci zadbali nie tylko o funkcjonalność, ale także design. Ramy zewnętrzne wszystkich okien będą w okleinie o fakturze drewna, która tak bardzo pasuje do okolicy, wewnętrzne natomiast – w ponadczasowej bieli, idealnie harmonizującej z każdym stylem i wystrojem wnętrz.

Na osiedlu każdy budynek ma zapewnione miejsce postojowe na auto, ogrzewanie piecem gazowym, woda z wodociągu miejskiego. Zamknięte zbiorniki na nieczystości.

Osiedle ogrodzone, otoczone zielenią, wyrośnięte drzewa, a dodatkowo przygotowane miejsca zielone zasiane trawą.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w kameralnej części warszawskiego Wawra, nieco oddalonej od wielkomiejskiego szumu, a jednocześnie na tyle dobrze skomunikowanej z centrum, że dojazd tam nie będzie stanowić żadnego problemu.

Będą Państwo mogle dojść pieszo na przystanek autobusowy „Jachtowa” w ok. 5 minut. Autobusem linii 213 dotrą do stacji kolejowej PKP Falenica w 10 minut a samochodem w ok. 5 minut. Przy stacji funkcjonuje parking Park & Ride na którym można bezpiecznie zaparkować auto. W podobnej odległości jest kolejna stacja – PKP Radość. Z tego miejsca do centrum Warszawy dojadą Państwo koleją SKM w ok 24 minuty. Natomiast mieszkanie na osiedlu Wawer Park jest oddalone od centrum Warszawy o 30 minut jazdy samochodem.

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

Wykończenie wnętrz – projekty

KUPUJĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Vanilla Home
  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media

Dodaj komentarz