warszawa wawer

Wawer Park

Osiedle Wawer Park to 28 dwupoziomowych lokali/mieszkań z ogrodami, skupionych w zabudowie bliźniaczej przygotowane dla Państwa, jeśli szukają Państwo połączenia domu i mieszkania w zielonym miejscu, w Warszawie, z dobrym dojazdem do Centrum. 

Stonowane kolory elewacji, nowoczesny, ale uniwersalny design oraz harmonijny układ budynków sprawią, że inwestycja idealnie wkomponuje się w architekturę krajobrazu i połączy dwie formy budowlane – mieszkanie i dom, zapewniając Państwu jednocześnie komfort przedmieścia i miejską swobodę.

Kolejne etapy harmonijnie wkomponują się w całość zamierzenia inwestycyjnego.

Zalety domu i mieszkania

Wszystkie pomieszczenia będą Państwo mieć bardzo dobrze doświetlone. Panoramiczne okno przy zlewie kuchennym oraz w łazience to najnowszy trend w światowej architekturze. Okna narożne – sięgające podłogi – w pokoju dziennym, dadzą nie tylko światło, ale również widok na zieleń, która otacza Wawer Park.

Na piętrze w jednej sypialni okna dachowe nadające niepowtarzalny klimat, a w pozostałych pokojach wysokie, przez które będzie można obserwować urokliwą okolicę.

Architekci zadbali nie tylko o funkcjonalność, ale także design. Ramy zewnętrzne wszystkich okien będą w okleinie o fakturze drewna, która tak bardzo pasuje do okolicy, wewnętrzne natomiast – w ponadczasowej bieli, idealnie harmonizującej z każdym stylem i wystrojem wnętrz.

ODDANIE INWESTYCJI: IV kw. 2022r

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w kameralnej części warszawskiego Wawra, nieco oddalonej od wielkomiejskiego szumu, a jednocześnie na tyle dobrze skomunikowanej z centrum, że dojazd tam nie będzie stanowić żadnego problemu.

Będą Państwo mogle dojść pieszo na przystanek autobusowy „Jachtowa” w ok. 5 minut. Autobusem linii 213 dotrą do stacji kolejowej PKP Falenica w 10 minut a samochodem w ok. 5 minut. Przy stacji funkcjonuje parking Park & Ride na którym można bezpiecznie zaparkować auto. W podobnej odległości jest kolejna stacja – PKP Radość. Z tego miejsca do centrum Warszawy dojadą Państwo koleją SKM w ok 24 minuty. Natomiast mieszkanie na osiedlu Wawer Park jest oddalone od centrum Warszawy o 30 minut jazdy samochodem.

Cztery typy lokali do wyboru tutaj dwa z nich:

Lokal typ I

Wawer Park apartamenty na sprzedaż

Lokal typ IV

Powyższe domy są proponowanymi, w inwestycji możemy zaproponować jeszcze inne. Zapraszamy Państwa do kontaktu: 

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media