Wieliczka

Sadowa - Domy, apartamenty

Sadowa Apartamenty i domy w jednym - Wieliczka

To najnowsza propozycja – domy i mieszkania w jednym.

Mogą Państwo mieć lokal z ogródkiem lub duże mieszkanie z tarasem. Albo… dwa w jednym czyli trzypoziomowe mieszkanie z własnym ogrodem i dużym tarasem. Przed domem miejsce na auto. Wokół zieleń, a jednocześnie blisko do infrastruktury miasta. Czy warto? Oczywiście! 

powierzchnie:

62,25 m2 – 120 m2

miejsca postojowe:

1 – 2

liczba pokoi:

3-5

oddanie inwestycji:

11.2023

Apartamenty/ Segmenty

Projekt osiedla został podzielony na dwa etapy. W pierwszym powstaną cztery budynki dwulokalowe, w drugim – kolejne siedem. Do każdego mieszkania na parterze przynależy ogródek. Lokale na piętrze będą dwupoziomowe, z dwoma łazienkami oraz komfortowym tarasem. Przepiękne widoki będzie można podziwiać o każdej porze dnia (i nocy!) dzięki stałym szkleniom, wyposażonym w tzw. bezpieczne szyby.

Jest też możliwość zakupu całego segmentu, dzięki czemu powierzchnia użytkowa wyniesie aż 179 m2 a lokal będzie posiadał jednocześnie i duży taras i ogród.
Wodomierze będą znajdować się w studniach wodomierzowych, co gwarantuje bezkontaktowy odczyt liczników przez gestora sieci. Do budynków doprowadzona zostanie instalacja światłowodowa. Mieszkańcom oferujemy stały podgląd do systemu monitoringu.
Ogrzewanie oraz ciepłą wodę zapewni dwufunkcyjny piec gazowy.
MONITORING
Teren osiedla objęty jest profesjonalnym monitoringiem – masz pewność, że cały czas ktoś czuwa nad Twoją okolicą.
AUTOMATYCZNĄ BRAMĘ
Bramę wjazdową otworzysz jednym przyciskiem pilota – szybko i bez wychodzenia z samochodu.
DOMOFONY
Do każdego mieszkania przypisany jest osobny domofon – to Ty decydujesz o tym, kogo wpuścisz do swojego lokum.
REKUPERACJA
W lokalach zainstalowane zostaną rekuperatory – skorzystasz więc z energooszczędnej i ekologicznej wentylacji pomieszczeń.

Lokalizacja

Osiedle położone jest na granicy Wieliczki i Krakowa, w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa pozwala na szybki dojazd do wszystkich najciekawszych i najważniejszych obiektów obu miast.
Korzystaj z atrakcji, jakie gwarantuje centrum Wieliczki bez stania w korkach i długich podróży. Kiedy tylko chcesz, możesz odwiedzić Kopalnię Soli, Muzeum Żup Krakowskich lub Tężnię Solankową.Delektuj się bliskością natury. W sąsiedztwie znajduje się m.in. Park im. Adama Mickiewicza z pięknym stawem, alejkami pieszo-rowerowymi, boiskiem piłkarskim, boiskiem do koszykówki, siłownią plenerową oraz placem zabaw. Pod ręką miej zawsze to, czego potrzebujesz. Wokół osiedla nie brakuje sklepów wielobranżowych oraz odzieżowych. Do najbliższej piekarni dotrzesz w 10 minut piechotą, a do supermarketu dojedziesz samochodem już w 3 minuty! Zapewnij swoim dzieciom krótką drogę do szkoły. Niedaleko stąd jest do przedszkoli oraz szkół – zarówno państwowych, jak i prywatnych.


  • APARTAMENT SPRZEDAWANY JEST W STANIE DEWELOPERSKIM, LUB WYKOŃCZONY POD KLUCZ

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

rzut pomieszczeń

KUPUJĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media