Warszawa Wilanów

Miasteczko Powsin I

Wilanów - Powsin - domy na sprzedaż unikalny projekt

Domy w miejscu, gdzie przyroda łączy się z miastem. 

Domy znakomicie doświetlone. Panoramiczne okna i widok na zieloną przestrzeń sprawi, że zawsze z radością będą Państwo wracać do domu.  
Przed domem w pięknie urządzonym ogrodzie po pracowitym dniu będzie czas na wypoczynek, a po zmroku na sierpniowe oglądanie spadających gwiazd…

powierzchnia domu:

127 m2 – 237 m2

POWIERZCHNIA działki:

480 M2 – 540 M2

liczba pokoi:

4

oddanie inwestycji:

IV kw. 2023

Domy

W pierwszym etapie inwestycji przedmiotem oferty są nowoczesne domy dwulokalowe i jeden budynek jednorodzinny wolnostojący usytuowane w Wilanowie – w okolicy ulicy Rosochatej. Każdy z domów wyposażony jest w pompę ciepła, która pozwoli zoptymalizować koszty ogrzewania.

Segmenty usytuowane są na działkach o powierzchni około 500 mkw. Budynek jednorodzinny to starannie zaprojektowane 232,7mkw z dużym salonem, czterema sypialniami na piętrze i dwustanowiskowym garażem.

Ciekawy i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, a także usytuowanie domów na dużych działkach sprawia, że oferta stanowi interesującą alternatywę dla apartamentów w budownictwie wielorodzinnym. Do tego należy zaznaczyć, że w projekcie zaplanowano duże, panoramiczne okna, które niesamowicie rozjaśniają i nadają charakteru pomieszczeniom.

Dostępne media: prąd, woda miejska, szambo 10m3.

Dojazd drogą publiczną, asfalt.

Lokalizacja Inwestycji

W najbliższej okolicy mamy przedszkole, przystanek autobusowy, nieco dalej sklep i szkoła. Ulica Latoszki odchodzi od głównej ulicy Rosochata i tutaj mamy autobusy komunikacji miejskiej jadące m.in pod szkołę podstawową 

Mamy miejski plac zabaw dla dzieci, zajęcia sportowe. Przy ulicy Przyczółkowej znajdziemy wszystko, co potrzebne jest do wygodnego życia. Mamy też dobry wjazd na obwodnicę Warszawy.

Co zapewnie będzie podobać się osobom, które szukają miejsca na spacery, wycieczki rowerowe czy lubią spędzać czas nie tylko w domu. Oprócz widoku z okien na zieleń, cała okolica sprzyja spacerom. Wał przy Wiśle, czy wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Powsinie mogą być jednymi z atrakcji okolicy. 

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

RZUT POMIESZCZEŃ DOMU 1B
RZUT POMIESZCZEŃ DOMU 1B
plan osiedla Warszawa Wilanów

KUPUJĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media