Warszawa Wilanów

Eleganckie domy w Powsinie

Wilanów - Powsin - domy na sprzedaż unikalny projekt

Domy w miejscu, gdzie przyroda łączy się z miastem. 

Domy znakomicie doświetlone. Panoramiczne okna i widok na zieloną przestrzeń sprawi, że zawsze z radością będą Państwo wracać do domu.  
Przed domem w pięknie urządzonym ogrodzie po pracowitym dniu będzie czas na wypoczynek, a po zmroku na sierpniowe oglądanie spadających gwiazd…

DOM PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

powierzchnia domu:

127 m2 – 237 m2

POWIERZCHNIA działki:

480 M2 – 540 M2

liczba pokoi:

4

oddanie inwestycji:

IV kw. 2023

Domy

W pierwszym etapie inwestycji przedmiotem oferty są nowoczesne domy dwulokalowe i jeden budynek jednorodzinny wolnostojący usytuowane w Wilanowie – w okolicy ulicy Rosochatej. Każdy z domów wyposażony jest w pompę ciepła, która pozwoli zoptymalizować koszty ogrzewania.

Segmenty usytuowane są na działkach o powierzchni około 500 mkw. Budynek jednorodzinny to starannie zaprojektowane 232,7mkw z dużym salonem, czterema sypialniami na piętrze i dwustanowiskowym garażem.

Ciekawy i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, a także usytuowanie domów na dużych działkach sprawia, że oferta stanowi interesującą alternatywę dla apartamentów w budownictwie wielorodzinnym. Do tego należy zaznaczyć, że w projekcie zaplanowano duże, panoramiczne okna, które niesamowicie rozjaśniają i nadają charakteru pomieszczeniom.

Lokalizacja Inwestycji

W najbliższej okolicy mamy przedszkole, przystanek autobusowy, nieco dalej sklep i szkoła. 

Mamy miejski plac zabaw dla dzieci, zajęcia sportowe. Przy ulicy Przyczółkowej znajdziemy wszystko, co potrzebne jest do wygodnego życia. Mamy też dobry wjazd na obwodnicę Warszawy.

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

KUPUJĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Vanilla Home
  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media