Warszawa Wilanów

Miasteczko Powsin II

II etap eleganckiej inwestycji w Wilanowie teraz na sprzedaż nowe domy

Inwestycja w miejscu, gdzie przyroda łączy się z miastem. 

Domy znakomicie doświetlone. Panoramiczne okna i widok na zieloną przestrzeń sprawi, że zawsze z radością będą Państwo wracać do domu.  
Przed domem w pięknie urządzonym ogrodzie po pracowitym dniu będzie czas na wypoczynek, a po zmroku na sierpniowe oglądanie spadających gwiazd…

powierzchnia domu:

124 m2 – 230 m2

POWIERZCHNIA działki:

489 M2 – 1052 M2

liczba pokoi:

4-5

oddanie inwestycji:

I kw. 2024

Domy

Jest to już kolejny etap niezwykle eleganckiej, prostej inwestycji w Wilanowie, a dokładniej w Powsinie. 

Domy są zaprojektowane tak, aby cieszyć oczy. Jednocześnie funkcjonalne pomieszczenia zapewnią wygodę mieszkańcom.  Co warto podkreślić każdy dom to około 500m2 działki, a jeden usytuowany jest na działce ponad 1000m2. Do wyboru mamy trzy typy domów, z czego został nam w sprzedaży jeden dom wolnostojący.  Jeśli potrzebują Państwo miejsca na więcej niż jedno auto, tutaj oprócz garażu mamy miejsce postojowe na dwa auta, a w domu wolnostojącym, gdzie garaż zmieści dwa auta, przed domem ustawimy jeszcze kolejne dwa.

Każdy z domów wyposażony jest w pompę ciepła, która pozwoli zoptymalizować koszty ogrzewania.  Na całej powierzchni mamy ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo możemy zaaranżować poddasze. 

Ciekawy i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, a także usytuowanie domów na dużych działkach sprawia, że oferta stanowi interesującą alternatywę dla apartamentów w budownictwie wielorodzinnym. Do tego należy zaznaczyć, że w projekcie zaplanowano duże, panoramiczne okna, które niesamowicie rozjaśniają i nadają charakteru pomieszczeniom.

Dostępne media: prąd, woda miejska, szambo 10m3.

Dojazd drogą publiczną, asfalt.

Lokalizacja Inwestycji

W najbliższej okolicy mamy przedszkole, przystanek autobusowy, nieco dalej sklep i szkoła. Ulica Latoszki odchodzi od głównej ulicy Rosochata i tutaj mamy autobusy komunikacji miejskiej jadące m.in pod szkołę podstawową 

Mamy miejski plac zabaw dla dzieci, zajęcia sportowe. Przy ulicy Przyczółkowej znajdziemy wszystko, co potrzebne jest do wygodnego życia. Mamy też dobry wjazd na obwodnicę Warszawy.

Co zapewnie będzie podobać się osobom, które szukają miejsca na spacery, wycieczki rowerowe czy lubią spędzać czas nie tylko w domu. Oprócz widoku z okien na zieleń, cała okolica sprzyja spacerom. Wał przy Wiśle, czy wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Powsinie mogą być jednymi z atrakcji okolicy. 

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

RZUT POMIESZCZEŃ DOMU 5B
RZUT POMIESZCZEŃ DOMU 1A
Osiedle domów na sprzedaż Wilanów Powsin

KUPUJĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media