Zalesie dolne

Kameralna zielona inwestycja

Zaciszne Zalesie
Gotowe ostatnie domy - do urządzenia .

Dwa ostatnie domy w pięknej, zielonej okolicy. Domy wygodne dla rodziny i dla singla, jeśli tylko lubi duże przeszklenia, zieleń, sąsiadów bo budynek to cztery lokale …

DOM PRZYGOTOWUJEMY TAKŻE W WERSJI KOMPLETNIE WYKOŃCZONEJ I WYPOSAŻONEJ – ARCHITEKT I PROJEKTANT BĘDĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

powierzchnia domu:

162 m2

POWIERZCHNIA

działki:237 M2 – 286 M2

liczba pokoi:

4

oddanie inwestycji:

gotowe

Domy

Domy powstały w zielonej części Zalesia Dolnego, przy ul. Beniowskiego. Dom proponowany to przestronne pokoje: dół salon z kuchnią z PANORAMICZNYMI rozsuwanymi oknami, łazienka, na tyle duża, że zmieści się i prysznic. Mamy do dyspozycji też garaż na jedno auto.

Piętro to trzy pokoje, jeden z garderobą, plus dwie łazienki i pralnia. Dodatkowo na poddaszu można zorganizować kolejny, piąty pokój (to ok 40m2 dodatkowej przestrzeni).

Dom ogrzewać będziemy dzięki zainstalowanej pompie ciepła i ogrzewaniu podłogowemu. Kanalizację mamy miejską. Przed domem miejsce na drugie auto, gdy pierwsze zostawimy w garażu.

Lokalizacja

Okolica jest zielona, szkoła niedaleko, sklep, przystanek autobusu miejskiego,  którym dojedziemy do Warszawy do metra, dobry wjazd na trasę S7 bez konieczności stania  w korku na ul. Puławskiej. W pobliżu stadniny koni, fitness klub, przychodnia oraz to co może zainteresuje miłośników kąpieli – glinki, gdzie okoliczni mieszkańcy mają plażę. Ulica Beniowskiego jest cicha, nie ma hałasu dobiegającego od większych ulic. Starodrzew i sąsiednie domy tworzą klimat Zalesia.

Jeśli będziemy chcieć dojeżdżać do Warszawy PKP – również nie daleko mamy stację PKP Piaseczno, lub okoliczne lasy, z Górkami Szymona, znanymi w okolicy z miejsca do wypoczynku, miejsc na spacery czy wycieczki rowerowe.. 

Galeria zdjęć i wizualizacji inwestycji

rzut pomieszczeń dom Zalesie
rzut pomieszczeń dom Zalesie

KUPUJĄ PAŃSTWO DOM OD DEWELOPERA NA RYNKU PIERWOTNYM. NIE MA TUTAJ PODATKU PCC (2%) ANI PROWIZJI.

 

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

  • WARSZAWA, UL. GŁĘBOCKA 54E
  • PIASECZNO, KUSOCIŃSKIEGO 14
  • mail: OFFICE@VANILLAHOME.EU
  • tel. +48 792 233 000

social media