DOMINIKANA - PUNta cana

Harbor Bay

 

WIDOK NA PRZYSTAŃ i ocean, pole golfowe, wygodne apartamenty z jacuzzi na tarasie….

 

Cenisz luksus, wygodę i piękne widoki?

Cumujące jachty na przystani pod kompleksem – własne miejsce na jacht, znakomite pole golfowe kilka kroków od Harbor Bay czy inne aktywności, które lubisz – to miejsce na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 

PLANOWANA DATA ODDANIA INWESTYCJI: 4 kw. 2024r

Apartamenty Harbor Bay

Projekt Harbor Bay to miejsce, gdzie zaprojektowano wysokiej klasy apartamenty, każdy z widokiem na zatokę, dużym tarasem z jacuzzi infinity, łączące się z horyzontem, a w niektórych z tarasem na dachu także. Miejsce, w którym powstaje projekt to prestiżowa Marina Cap Cana. Miejsce wyjątkowe, szczególnie jeżeli żeglujesz, grasz w golfa lub też inne aktywności sportowe, na które znajdziesz tutaj idealne miejsce.

Budynek wraz z otoczeniem tworzy centralną przestrzeń gdzie znajdziemy altany, centralną strefę basenową czy tafle wody z balijskimi łóżkami,wspólny taras i strefę siłowni.

Najważniejsze informacje

– Widok na zatokę z wszystkich apartamentów

– Jacuzzi i w pełni umeblowane apartamenty

– Dostęp do prywatnych dachów w jednostkach na najwyższych piętrach.

– Prestiżowa lokalizacja z widokiem na wodę, obok strefy rozrywkowej Cap Cana (Fishing Lodge, restauracje, kluby nocne itp.), gdzie dojdziemy spacerem.

– Przed kompleksem mamy marinę, gdzie zaprkujemy swoją prywatną łódź.

– Niektóre z apartamentów na 5 i 6 piętrze mają widok na Ocean Atlantycki.

– Bardzo duże zadaszone podziemne miejsca parkingowe.

– Powierzchnia basenu: 1.020 m2 głębokość 1,50 M

Meble i wystrój wnętrz w cenie

 • WAŻNE:
  Kupują Państwo lokal bezpośrednio od dużego, solidnego dewelopera. 

  Korzystają Państwo ze zwolnienia z podatku transferowego od praw do nieruchomości oraz
  Zwolnienia przez 15 lat z podatku od nieruchomości (1% rocznie)

  Do zakupu nie ma konieczności uzyskania pozwoleń, wystarczy dokument tożsamości.

  STOPA ZWROTU – ok 6 % (szacowana w USD)

Lokalizacja Inwestycji

Cap Cana to ekskluzywne miejsce, jedne z najlepsze na Karaibach, położone na wschodnim wybrzeżu Dominikany, zaledwie 5 minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Punta Cana.

Co znajdziemy tutaj:

– Najnowocześniejszą Marinę – pomieszczenie dla jachtów z pełną obsługą. Jest tu jedno z najlepszych miejsc na świecie do wędkowania i nurkowania w głębokich wodach.

– Kilometry dziewiczych plaż z białym piaskiem a Cap Cana oferuje swoim gościom usługi plażowe premium, aby móc doświadczyć prawdziwych wakacji na plaży w luksusie. 

– Playa Juanillo – Jako jedna z najlepszych plaż w kraju, oferuje kilometry nieskazitelnie białego piasku, palmy kokosowe i turkusową wodę. Niesamowite krajobrazy nie zatarte przez cement i z dala od zgiełku. Znajdziesz tu także bary i restauracje, miejsce na plażową siatkówkę, snorkeling, kajakarstwo, kitesurfing lub pływanie.

– Elegancja nad morzem w EDEN ROCK Caletón Beach Club (Relais & Châteaux) – w malowniczej zatoczce wyłożonej palmami, plaża w Caletón Beach Club to czysty raj. Ten prywatny obiekt, przeznaczony tylko dla członków, oferuje członkostwo dla mieszkańców Cap Cana.

– Signature Golf Course “Punta Espada”- Zafunduj sobie rundę golfa na polu, które podkreśla naturalne kontury terenu i widoki na Morze Karaibskie. Część Golden Bear i zaprojektowane przez Jacka Nicklausa, to wielokrotnie nagradzane pole jest idealnym miejscem do podziwiania niezwykłych widoków na Karaiby. Jako właścicie apartamentu w Harbor Bay, możesz uzyskać dostęp do Punta Espada i skorzystać ze specjalnej stawki, która oferuje 30% zniżki na Green Fee Rack.

– “Los Establos” Equestrian Center – Zgodność z najwyższymi międzynarodowymi standardami obejmuje kryty tor do zawodów Paso-Fino, dwa światowej klasy pola polo, wiele torów rozgrzewkowych i dwa tory do skoków pokazowych.

– Scape Park – promuje wszystkie turystyczne aktywności sportowe i rozrywkowe w Cap Cana, z około 74 akrami lasu i 15 km ścieżki ekologicznej. Żyją tu endemiczne i zagrożone gatunki, takie jak: żółwie morskie, manaty, sokół Ridgwaya, legwan Ricordiego, ptak Barrancoli itp.

Proponujemy trzy typy dostępnych apartamentów:

Apartament premium, marina, pole golfowe
Apartament premium, marina, pole golfowe

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.***