warto nas poznać

O nas

„Nie chodzi o to, by pracować bardzo dużo, ciężko, tylko we właściwy sposób”. 

Coś w tym jest… Działamy czerpiąc przyjemność z pracy z Państwem jako naszym Klientem. Zależy nam, aby ze współpracy wszystkie strony były zadowolone, czuły się komfortowo na rynku nieruchomości zarówno podczas procesu sprzedaży jak i kupna. Współpracujemy z grupą fantastycznych ludzi, razem przygotowujemy dla Państwa oferty, przygotowujemy je, szukamy optymalnych rozwiązań, doradzamy przy transakcjach. Pracujemy z Klientem szanując jego czas dbając o to, aby nasza współpraca była klarowna i przejrzysta.

Działamy na Państwa zlecenie – jako broker na rynku nieruchomościowym jesteśmy w stanie wyszukać dla Państwa odpowiedni grunt czy wymarzony dom. Jesteśmy niezależni. Podejmujemy decyzje w oparciu o zaufanie i profesjonalne podejście do naszego Klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie również poza rynkiem nieruchomości, współpracujemy ze specjalistami w różnych dziedzinach, zarówno w korporacjach finansowych jak i w rodzinnych firmach inwestycyjnych, prawnych i reklamowych.

Współpracujemy także z zaprzyjaźnionymi biurami nieruchomości, nasi Klienci mogą liczyć na w pełni profesjonalne wsparcie naszego Doradcy Kredytowego, który pomaga przy wyborze oraz formalnościach związanych z finansowaniem nieruchomości opierając się na szerokiej gamie aktualnych ofert bankowych.

Polecamy sprawdzone Panie Architektki, które dla naszych Klientów mogą zaprojektować piękne wnętrza, dopilnować wykonania zaplanowanych prac, aby otrzymali Państwo dom lub mieszkanie gotowe „pod klucz”.

Szanujemy naszych Klientów, dlatego pracujemy nad ofertami w taki sposób, aby transakcje wymagające poufności w działaniu ze względu na konkurencję biznesową lub z innych osobistych powodów były odpowiednio prowadzone, dlatego też posiadamy oferty offmarket, udostępniane wybranym odbiorcom.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, również o sam zakres współpracy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Zespół 

Vanilla Home

ciekawostki, artykuły