województwo mazowieckie

Współpraca z Deweloperem

Doradzamy, przygotowujemy, prowadzimy sprzedaż.  Dbamy o wysoki standard i wizerunek dewelopera.

Inwestycje deweloperskie czyli co zrobić, aby szybko i dobrze sprzedać przy tym umacniać swoją markę.

Zaangażowanie &
Odpowiedzialność

Nieruchomości
Profesjonalnie

Wiedza &
Kreatywność

Zaplanuj
i sprzedaj

możemy państwu pomóc

Proces inwestycyjny zaczyna się już od wyboru lokalizacji, decyzji co budujemy, kto będzie naszym klientem i czego ten klient oczekuje. Cały proces wspieramy – od początku do przekazania kluczy nowym właścicielom.

Zapraszamy deweloperów oraz firmy budujące domy do współpracy przy sprzedaży swoich inwestycji. Przejmiemy od Państwa cały proces od przygotowania marketingowego do samej sprzedaży i w pełni profesjonalnej opieki nad klientem. Od kilku domów do większych osiedli. Głównie w okolicach Warszawie i okolicach, ale nie tylko.

Przygotowanie do sprzedaży
Sprzedaż

Finansowanie inwestycji deweloperskich

kredyt deweloperski

Współpraca z Doradcami na rynku finansowym, którzy pracują z klientem korporacyjnym, z firmami finansującymi swoje inwestycje również kredytem deweloperskim zaowocowała możliwością zaoferowania Państwu profesjonalnego wsparcia w zdobyciu potrzebnego finansowania budowy.

Architekt dla dewelopera

INDYWIDUALNE PROJEKTY OSIEDLI DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Pracujemy z pracownią Architektów przygotowujących indywidualne projekty domów dla deweloperów. Osiedla przygotowywane są pod konkretne działki z uwzględnieniem potrzeb uzyskania odpowiednich parametrów, odpowiedniego wykorzystania działki i efektywnych rozwiązań. Jednocześnie przygotowywane projekty są dostosowane do obecnych trendów na rynku, a klienci otrzymują dodatkowo usługi ułatwiające dalsze prace nad inwestycją. 

 

A1X - pracownia architektoniczna
5/5