DOMINIKANA - PUNta cana

Ocean Bay

 

Ocean Bay Luxury Beach Residences na nowo definiuje doskonałość.


Te niecodzienne luksusowe apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowym i majestatycznym stylu życia przy plaży, gdzie w zasięgu kilku kroków czujemy pod stopami biały piasek i przyjemną morską bryzę.
Rezydencje posiadają własny klub plażowy, basen infinity, siłownię, spa, wykwintne restauracje, klub dla dzieci. Wszystko wykończone najwyższej klasy materiałami.  

W standardzie jest również usługa zarządzania apartamentem. Wszystko, byś poczuł się komfortowo jako właściciel pięknego apartamentu nad oceanem.

PLANOWANA DATA ODDANIA INWESTYCJI: 4 kw. 2024r

Apartamenty nad oceanem

OCEAN BAY to projekt mieszkań z 1, 2 i 3 sypialniami w Bávaro Punta Cana podzielonych na trzy obszary, jeden na plaży, a dwa pozostałe z widokiem na basen i ogród a we wszystkich penthouse’ach jest dach z basenem.

To pięciogwiazdkowe luksusowe mieszkania w Bávaro – Punta Cana, ze wszystkimi wrażeniami luksusu i jakości, gdzie perfekcja spotyka się z przyjemnym stylem życia, który przekracza wszystkie wyobrażone oczekiwania. Jeden z najlepszych projektów do inwestowania w Punta Cana.

Udogodnienia OCEAN BAY sprawiają, że jest to najlepsza opcja inwestycji w nieruchomości na Dominikanie. Posiada klub plażowy, basen z widokiem na ocean, SPA ze strefą wellness, siłownię, plac handlowy i prywatną restaurację, zapewniona jest ochrona całodobowa i jakże przydatne usługi concierge. 

 • APARTAMENT SPRZEDAWANY JEST JUŻ WYKOŃCZONY – gotowy !

Lokalizacja Inwestycji

Cap Cana to ekskluzywne miejsce, jedne z najlepszych na Karaibach, położone na wschodnim wybrzeżu Dominikany, zaledwie 5 minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Punta Cana.

 • WAŻNE:
  Kupują Państwo lokal bezpośrednio od dużego, solidnego dewelopera. 

  Korzystają Państwo ze zwolnienia z podatku transferowego od praw do nieruchomości oraz
  Zwolnienia przez 15 lat z podatku od nieruchomości (1% rocznie)

  Do zakupu nie ma konieczności uzyskania pozwoleń, wystarczy dokument tożsamości.

  STOPA ZWROTU – ok 6-6,5% (szacowana w USD)

Proponujemy trzy typy dostępnych apartamentów:

Nowy apartament na Dominikanie na sprzedaż

***  Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dokładamy dokładamy starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.***