Warszawa Ursynów, ul. KEN

Echo Kabaty

Inwestycja:

  • Mieszkania: od 1 do 5 pokoi.
  • Wielkość mieszkań: od 27 do 142 m2
  • Ilość pięter: 5
  • Ukończenie: IV kwartał 2023r.
  • Cena: od 842.000 zł

LOKALIZACJA INWESTYCJI:

21 minut do centrum miasta, 5 minut pieszo do Lasu Kabackiego, 100 metrów do Metro Kabaty, pętla autobusowa, Południowa Obwodnica Warszawy – 5 minut samochodem.

Okolica inwestycji to raj dla miłośników terenów zielonych i osób ceniących sobie aktywne spędzania czasu na świeżym powietrzu. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Las Kabacki, parki z kilometrami spacerowych, biegowych i rowerowych tras.

OPIS: 

Na osiedlu Rytm mieszkańcy każdego lokalu będą mieli do dyspozycji własny taras lub balkon. W części apartamentów przewidziano po dwa balkony lub tarasy z widokiem na różne strony świata. Deweloper zapowiada zastosowanie panoramicznych okien. O bezpieczeństwo, komfort i oszczędność energii ma dbać system inteligentnego domu Echo Smart, w który wyposażony będzie każdy apartament. Zawiera on m.in. centralę, która bezprzewodowo łączy wszystkie urządzenia Echo Smart w jeden system oraz inteligentny głośnik. Dzięki nim funkcjami inteligentnego mieszkania można sterować przy pomocy komend głosowych lub z poziomu aplikacji w telefonie, np. włączać i wyłączać światło, regulować temperaturę czy regulować ustawienie żaluzji.

W skład pakietu udogodnień Echo Life Services wchodzą rozwiązania w częściach wspólnych budynków oraz ich otoczeniu. Miejsca, które do tej pory były otwierane domofonem (np. furtki czy drzwi), deweloper wyposaży w system automatycznego zwalniania zamków. Aby je odblokować, wystarczy podejść w pobliże czujnika ze smartfonem z wgraną aplikacją. Dzięki niej będzie można również bezdotykowo przywołać windę, która zawiezie mieszkańca na właściwe piętro. Na terenie Rytmu znajdzie się także paczkomat InPost, rowerownia, strefa spotkań z miejscem na kino letnie oraz ładowarka do pojazdów elektrycznych.