Warszawa Ursynów ul. Rybałtów

Solen Kabaty

Inwestycja:

  • Mieszkania: od 2 do 5 pokoi.
  • Wielkość mieszkań: od 44 do 130 m2
  • Ilość pięter: 4
  • Ukończenie: I kwartał 2024r.
  • Cena: od 770.000 zł

LOKALIZACJA INWESTYCJI:

Lokalizacja tego eleganckiego apartamentowca to skraj Ursynowa, a dokładniej Kabat, tuż przy Lesie Kabackim. Blisko stąd do sklepów, szkół, przedszkoli a także przystanku autobusowego i oczywiście stacji metra do której dojdziemy w 10 minut. W odległości ok 200m mamy basen. Z okien widać zielone okolice i sąsiednie inwestycje mieszkaniowe. Mamy tu ciszę, a najbliższa trasa jest w odległości, która zapewni mieszkańcom spokój mieszkania w tym miejscu. 

OPIS: 

Jest to inwestycja 102 apartamentów na sprzedaż na skraju Kabat, tuż przy Lesie Kabackim, to propozycja dla osób poszukujących świetnej lokalizacji i architektury wysokiej klasy. To elegancki apartamentowiec o niepowtarzalnej bryle, z przestronnymi mieszkaniami, zaprojektowany i wyposażony tak, byś mógł mieszkać komfortowo, zdrowo i oszczędnie. Charakterystyczny detal wykończenia – elewacja wykonana z płyt perforowanych – nadaje lekkość, a jego forma przywodzi na myśl strukturę liści i korony drzew. Niebanalna, otoczona bujną zielenią architektura i bliskość przyrody zapewnią mieszkańcom spokój oraz przestrzeń do odpoczynku.

STANDARD WYKOŃCZENIA

wysokiej klasy drewniana stolarka okienna, panoramiczne okna
czyste powietrze w mieszkaniach dzięki okiennym nawiewnikom antysmogowym, wyposażonym w filtry pyłów i alergenów
wysokość mieszkań to. 2,75 m
Smart Home w standardzie
eleganckie lobby wejściowe z recepcją
balkony ze szklanymi balustradami i bezramowymi zabudowami – doświetlenie pomieszczeń, komfort cieplny i ochrona przed czynnikami zewnętrznymi